Перевірити ккд world of tanks wn8

Розглянемо, що таке рейтинг WN8 і як перевірити ккд world of tanks wn8. Це самий новий тип калькулятора в розширеній статистикою гри, на відміну від попередніх він найбільше оцінює рівень шкоди, а не кількість противників. Однак цю систему розрахунку не можна назвати повноцінною, тому що вона розраховує тільки ваш рівень в боях. Для кожної танкової машини використовуються свої еталонні показники, і чим далі ви будете прагнути до них, тим і краще буде рейт в грі. Так, наприклад, граючи на якихось звичайних танках типу FV215b стат дамага практично ні на що не впливає.

Найчастіше ВН8 застосуємо на техніці типу ПТ-САУ

Рейтинг ВН8 помітно відрізняється від стандартної РЕ і багатьох інших інструментів статистики, так щоб перевірити ккд world of tanks wn8, вам необхідно провести розрахунки в два етапи.


Калькулятор є одним з найновіших нововведень в грі, так як серед величезної кількості категорій статистики гравці вже заплуталися. Тому було прийнято рішення створити окрему систему розрахунку дамага, тому що коефіцієнт втрати це один з найважливіших показників успішної перемоги.

Для того щоб у вас з’явився новий лічильник, і ви могли перевірити ккд world of tanks wn8 вам необхідно скористатися XVM модифікацією

Є розширений режим мода, який включає в себе калькулятор EFF і WN8 одночасно, включаючи рейтинг ефективності влучень, вони можуть відображатися прямо під час бою. У простому режимі показується лише збитки, що завдала вами по системі EFF і WN 8. Все це зроблено для зручності тим гравцям, які переживають за свою статистику і для яких відсоток перемог дуже високий, адже потім вони зможуть купувати собі військову техніку високого класу.

Калькулятори ВН8 широко використовується в аматорських модифікаціях від Джова, ПроТанкі, інтерфейс постійно допрацьовується, прибираються помилки і зайві елементи, можуть додаватися деякі інші функції.

Одна з таких функцій показник рангу в системі EFF, який складається з декількох класів, потім ви можете отримати рівень майстра.

Калькулятор WN8 встановлюється в папку mods каталогу з грою. Налаштувати окремі параметри ви зможете за допомогою окремого файлу, відкривши його в будь-якому текстовому редакторі. Налаштування параметрів вимагає досвідчених знань, якщо працездатність скрипта буде порушена, то ви не зможете використовувати його в грі.

Лічильник можна перемістити в будь-який зручний вам місце в інтерфейсі гри.

Ссылка на основную публикацию