Перевірити ККД World of Tanks

Будь-яка людина, коли-небудь грав в комп’ютерну гру, знає, наскільки важливий рейтинг гравця в процесі гри і World of Tanks не стала тут винятком.

Тільки гравці, які зареєструвалися нещодавно, не знають, як дізнатися свій рейтинг

Рейтинг ефективності гравця WoT – або ККД (так його називають бувалі танкісти) дуже потрібна інформація для будь-якого цікавиться. Так, саме від коефіцієнта корисної дії залежить включення гравця в клан.

Як дуже просто перевірити ККД World of Tanks запитає кожен новачок світу танків. Тут досить поглянути на колір свого ника, виділяється кілька колірних зон, а точніше 6 по кількості рівнів рейтингу гравців.

Червоний – найнебезпечніший колір і найскладніші гравці, відповідно. Основна маса таких гравців це новачки, що чекати від таких індивідуумів, нікому не відомо. Багато з них швидко вчаться і переходять в наступний рівень, а є і такі для кого це постійний діагноз. ККД у них від 0 до 629 балів за шкалою.

Помаранчевий – від 630 до 859 балів, такі гравці насолоджуються самим процесом бою. Їх не цікавлять цифри.

Жовтий – від 860 до 1129 балів – ці знають толк в грі, розбираються в знаряддях, знають про основні баталіях на карті, дадуть відсіч страхітливими противнику, не моргнувши оком. Головне вони підходять до всього обдумано і практично не зливаються, тобто вони точно надійні соратники.

Далі мова піде про асах WoT, залишилися ще три рівня

Зелений – ці хлопці дбають про своє ККД (вони точно знають, як перевірити ККД World of Tanks). У таких статистів рейтинг може бути від 1140 до 1459. Якщо в клані зібралися три «зелених», то вони цілком можуть переламати хід бою на свою сторону. Якщо у гравця такий колір ника, то він може розраховувати, що його візьмуть в топовий клан.

Бірюзовий – рейтинг цих танкістів від 1460 і до 1734. Ці досвідчені гравці не відчувають суперника. Вони відмінно озброєні, навчені і не бояться вступати в бій.
Залишився фіолетовий рівень.

Не треба думати, що цим все фіолетово, це найнебезпечніші противники на полі бою, і якщо перефразувати відому російську військову приказку, то можна сказати: «Поганий той червоний, який не мріє стати фіолетовим».

Зрозуміло, що квітника дає лише приблизне уявлення про рейтинг.

Щоб дізнатися точні цифри ККД і мати уявлення, скільки ще працювати до наступного рівня, то потрібно зайти на сайт калькулятора рейтингу WoT.

Ссылка на основную публикацию