Перший по універсальності і зручності сервіс монетизації


Перший по універсальності і зручності сервіс монетизації

З ростом популярності заробітку в інтернеті зростає і кількість веб-майстрів, а вони, в свою чергу, повинні, крім розробки, розкрутити свій майданчик. На цьому етапі з’являються складності, так як ручний процес контролю реклами, що приносить дохід, трудомісткий. Ще більше часу і сил витрачається на її розміщення і вирішення фінансових питань.

На допомогу вебмайстрам був розроблений сервіс AdButton, який забезпечить повний контроль над розміщується рекламою, а також дозволить встановлювати порядок розподілу платної реклами. Для інтеграції даного модуля досить просто вписати програмний код служби AdButton в ваш сайт, а далі програма виводить окреме вікно, в якому можна управляти рекламою. Після установки на сайті з’являється окрема кнопка, яка і відкриває це діалогове вікно. Також, плагін має можливість настройки колірної гами на смак власника, а редактор розташування дозволить вибрати позицію вікна. Скрипт продажу реклами на сайті працює на будь-яких сайтах і не прив’язаний до якої-небудь CMS. 

Основна суть сервісу полягає в тому, щоб полегшити роботу веб-майстра по просуванню сайту і розміщення реклами на ньому. Таким чином, веб-майстер звільняється від трудомісткого процесу покупки і продажу реклами, що дозволяє йому відповідати лише за модерування.

В очі відразу кидається зручний інтерфейс системи AdButton: користувачеві легко працювати, завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню і приємному дизайну. З вікна управління є можливість здійснення контролю рекламними секціями, вибору цільової аудиторії, установки таймерів для розміщення того чи іншого оголошення і багато іншого.

Розробники AdButton передбачили і можливість вибору зручного способу оплати. На вибір представлено три види:

  1. отримання оплати за добу;

  2. оплата кожної тисячі кліків по оголошенню;

  3. оплата кожного кліка по оголошенню.

Ще однією зручною «фішкою» є універсальність його інтерфейсу для різних сайтів, так як модуль управління для всіх майданчиків однаковий.

AdButton веде статистику по кожному рекламному блоку, що дозволяє відстежити, який з них є найбільш або найменш ефективним. Також ведеться статистика заробітку і кількості переходів по оголошеннях.

Одним з головних достоїнств AdButton є його цінова політика, так як цей сервіс є абсолютно безкоштовним, і виробляти додаткових транзакцій не потрібно.

Таким чином, можна зробити висновок, що плагін AdButton є потужним підмогою для вебмайстрів, так як досвідчені фахівці вже зараз рекомендують його для полегшення роботи в сфері інтернет-маркетингу.

Ссылка на основную публикацию