pickWEB – найкращі веб-сайти в вашому Windows Phone

Інтернет – це як інша Всесвіт. У ній можна знайти все, що вашій душі завгодно. Але якщо ви не бажаєте витрачати свій час і сили на пошук якісних ресурсів, вам знадобляться сторонні сервіси, які спеціалізуються на пошуку якісних веб-сайтів в Інтернеті. pickWEB – саме те що треба. За допомогою цього сервісу ви завжди зможете дізнатися які сайти користуються найбільшою популярністю по всьому світу, незалежно від вашого профілю. Клієнт цього сервісу доступний на Windows Phone. Вашій увазі огляд його можливостей.

По-суті, цей додаток є дуже простим клієнтом, який дозволяє вам швидко перейти до каталогу потрібних сайтів по конкретної тему. Ви автолюбитель? Тоді PickWeb знайде всі популярні сайти, пов’язані з автомобілями в рунеті. Важливо знати, що відбір потрібних сайтів відбувається людиною, а не роботом, так що виключається видача дурних або невірних результатів. Каталог сайтів постійно проглядається і оновлюється.

При першому запуску програми вам буде запропонована реєстрація, яка повністю безкоштовна, а також демонстрація можливостей програми. Реєстрація не займе у вас багато часу але вона потрібна для локалізації і підстроювання каталогу під окремого користувача. Крім того, сервіс пропонує функції обраного – додавайте потрібні вам сайти в обране щоб завжди тримати їх під рукою.

Зовнішній вигляд програми не викликає до себе ніяких претензій. Тут є кілька вкладок – каталог, посилання і пошук. На вкладці каталогу вам доступні категорії – авто, бізнес і фінанси, будинок, здоров’я, для дітей і так далі. Натисніть на будь-яку з категорій і вам відкриються підкатегорії. Підкатегорії – це окремий великий плюс додатки. Ранжування дуже докладний, так що ви завжди будете отримувати точний результат. Наприклад, категорія будинок розділяється на додаткових 10 категорій, які включають в себе всі необхідні запити.

На вкладці посилань можна знайти корисні посилання на різні ресурси. Тут присутні посилання на популярні запити, на зразок соціальних мереж, ігор, телебачення або іншого матеріалу. У будь-який момент список посилань можна розширити. Також ви можете там знайти посилання на ваше обране – все досить просто. Вкладка пошуку дозволяє вам проводити пошук за допомогою п’яти популярних сервісів – Google, Bing, Yahoo, Yandex і Rambler.

Налаштування програми не пропонують нічого незвичайного – з налаштувань ви можете тільки вийти з вашого профілю, переглянути відомості про програму і змінити мову інтерфейсу. Додаток локалізовано на англійську, німецьку, французьку, російську та українську. Доступ до вашого профілю здійснюється з будь-якої точки світу, таким чином де б ви не були, ви завжди зможете знайти потрібну вам інформацію в потрібному регіоні.

З мінусів варто відзначити тільки те, що при виборі підкатегорії, додаток переносить вас на сайт pickWEB, де вже представлений сам каталог. Дуже хотілося б побачити можливість переходити на потрібний сайт прямо з програми, а не через браузер і сайт pickWEB.

У підсумку, у команди розробників цього сервісу вийшло зробити потужний інструмент, який буде економити ваш час і видавати тільки найактуальніші результати. Клієнт pickWEB доступний на всіх провідних платформах, включаючи Windows Phone.

Ссылка на основную публикацию