Підберіть музику під свій настрій


Підберіть музику під свій настрій

Зовсім недавно ми розглядали онлайнові сервіси, які дозволяють розслабитися і помедитувати під приємний музичний супровід. Але будемо враховувати, що іноді потрібно навпаки зібратися і мобілізуватися або просто хочеться повеселитися, а для цього потрібні зовсім інші акорди. Сьогодні ми хочемо запропонувати вам невелику добірку музичних сервісів, що пропонують до прослуховування музику в залежності від вашого настрою.

Деякі з цих сервісів вам напевно давно вже знайомі, інші ви дізнаєтеся вперше. У будь-якому випадку я впевнений, що всі вони гідні вашої уваги і заслуговують місце в улюблених закладках браузера.

AUPEO!

Цей сервіс дозволяє вибрати (як показано вище) один з десяти варіантів настрою і відразу ж почати прослуховування відповідної музики. Крім цього, є можливість слухати один з жанрових музичних каналів або композиції схожі на вашого улюбленого виконавця.

MeeMix

Принцип роботи цього сервісу дуже схожий на популярні Last.fm або Pandora, тільки абсолютно безкоштовно. Ви вказуєте своїх улюблених виконавців, і сервіс підбирає схожу музику. В процесі прослуховування можна відзначати сподобалися композиції і регулювати настрій за допомогою повзунків Mood Control.

Moodstream

Moodstream – це інструмент кілька особливого роду. Як заявляють його творці, це зовсім не онлайнова музична станція, а засіб для натхнення і пошуку нових ідей. Ви виставляєте свої статки за допомогою повзунків на панелі Moodstream Settings або вибираєте один з пресетів на колесі з іконками, і починається справжнє аудіо-відео уявлення, що супроводжується цікавими ефектами і переходами. Після цього залишається тільки сидіти і пускати дим у стелю в очікуванні творчого осяяння.

Musicovery

Один з найвідоміших сервісів подібного роду. Настрій програється музики вказується за допомогою кольорових блоків на панелі ліворуч, а трохи нижче можна задати часові рамки. На жаль, найзручніший інтерфейс і безкоштовність нівелюється низьким бітрейтом аудиопотока.

Stereomood

Розробники пропонують нам інтернет радіо, яке найкращим чином підходить вашому настрою і вашої поточної діяльності. Вибір поточного настрою або ситуації здійснюється за допомогою хмари тегів на головній сторінці.

Moody

Moody це невеликий додаток, яке дозволяє вибрати музику з медіатеки в залежності від настрою, причому емоції тут відображаються у вигляді кольорових квадратиків.

Ссылка на основную публикацию