Підбірка Chrome-розширень для оптимізації роботи універсального вікна пошуку


Підбірка Chrome-розширень для оптимізації роботи універсального вікна пошуку

Більшості з нас при згадці універсального вікна пошуку в голову приходить «адресний рядок», куди ми вводимо адресу сайту і іноді ключові слова для пошуку в Google. Але ж ми і уявити собі не можемо, наскільки більше можливостей універсальне вікно пошуку може нам запропонувати. Користувачі можуть виконувати багато завдань з його допомогою, причому як з розширеннями, так і без них. 

Чи не вдаючись до допомоги розширень, ми можемо робити закладки, виконувати базові розрахунки і конвертувати грошові одиниці, розширювати результати пошуку за рахунок додавання різних пошукових систем і отримувати повідомлення (безпека, розширення, спливаючі вікна). 

У нашій статті ми розповімо вам про те, як за допомогою розширень вдосконалити роботу універсального вікна пошуку і тим самим прискорити виконання звичних завдань і пошуку. Давайте познайомимося з інструментами для Chrome, які допоможуть оптимізувати функцію пошуку.

1. Better Omnibox

Better Omnibox – це розширення, яке на підставі ваших закладок та історії пошуків вибере найбільш підходящі вам результати пошуку.

Для активізації Better Omnibox введіть «#», натисніть “Tab” і задайте параметри пошуку. Той результат, який ви виберете, в подальшому буде розміщений вище в списку. 

2. Omnibox Site Search

Хочете легко здійснювати пошук по будь-якому зацікавило вас навіщо він потрібен? З Omnibox Site Search для цього достатньо просто ввести слово “site” разом з параметрами пошуку. Розширення зробить Google-пошук по сайту, який ви переглядаєте. Цей спосіб дуже схожий на той, який пропонує Google site operator для пошуку результатів на заданому веб-сайті.

3. OmniDrive

Якщо ви користуєтеся Google Drive, то це розширення безумовно буде вам корисно. OmniDrive дозволяє здійснювати пошук за вашим Google Drive з будь-якої веб-сторінки. Просто надрукуйте в універсальне вікно пошуку слово “drive”, натисніть “tab”, задайте параметри пошуку і виберіть позицію, яку хочете відкрити (під універсальне вікно пошуку). До слова, вам потрібно буде надати OmniDrive доступ до свого облікового запису в Google.        

4. Switch To Tab

Якщо ви з числа тих користувачів, у кого в Chrome постійно відкрито безліч вкладок, то це розширення для вас. Упевнений, ви знаєте, як важко буває знайти серед них потрібну сторінку. На щастя, Switch To Tab дає вам можливість швидко відшукати потрібну сторінку серед відкритих. Надрукуйте “sw”, натисніть “tab” та введіть одне або кілька ключових слів, щоб звузити пошук. 

5. Quickmarks

Цей інструмент дійсно спрощує завдання пошуку і відкриття закладки в вашому Chrome. Щоб випробувати це на собі, надрукуйте в універсальне вікно пошуку “b”, натисніть “tab” та задайте параметри пошуку, – і, вуаля, ви побачите все закладки, в яких є задане ключове слово. Крім того, ви можете натиснути “Enter”, щоб відкрити першу закладку або використовувати стрілки вгору / вниз (або миша), щоб вибрати інший варіант, запропонований універсальне вікно пошуку. 

   

6. History Search

Назва говорить сама за себе: History Search (Пошук в історії) дозволяє здійснювати пошук в історії переглядів вашого браузера. Це відмінний варіант в тому випадку, якщо ви хочете потрапити на сторінку, яку переглядали кілька днів або годин тому. Для цього потрібно надрукувати “h”, натиснути “tab” та ввести ключові слова (одне або декілька). Ваші результати відкриють сторінку з історією ваших переглядів в Chrome. Опції можна змінити таким чином, щоб результати пошуку відкривалися не в поточної, а в новій вкладці. 

7. Quick Search In Chrome Web Store

Потрібно дуже багато кліків, щоб знайти щось в Chrome Web Store? Отже, Quick Search in Chrome Web Store (Швидкий пошук в Chrome Web Store), як сама назва говорить за себе, робить пошук в Web Store справою лічених секунд. Встановивши розширення, ви зможете шукати будь-який додаток, розширення або тему для Chrome прямо через універсальне вікно пошуку. Заінтриговані? Тоді вводимо “ws”, натискаємо “tab” і задаємо параметри пошуку, – і результати моментально з’являються в поточній вкладці. 

 

8. Search + For Google Chrome 

Не знаю, як вам, а мені Google+ починає подобатися все більше і більше. Мені й справді до душі його пошукова опція, так як я можу відшукати цікаві статті і пости, прокоментувати їх, підписатися на сторінки сподобалися мені людей. завдяки розширенню Search + for Google Chrome пошук став ще швидше. Надрукуйте в універсальне вікно пошуку “+”, натисніть “tab”, введіть ключові слова і натисніть по результату, який хочете відкрити. 

Бонус: і ще п’ять корисних розширень

Якщо ви думаєте, що універсальне вікно пошуку гарний тільки для пошуку, то ці розширення переконають вас в цьому.

Twitter Omnibox

Якщо вас коли-небудь відвідувала думка про те, що було б непогано ввести в Chrome універсальне вікно пошуку @ ім’я користувача і потрапити на сторінку того чи іншого користувача в Twitter, то вам дійсно варто дати цьому розширенню – Twitter Omnibox шанс. Просто введіть “@”, натисніть “tab”, надрукуйте ім’я користувача в Twitter, – і через секунду ви вже знаходитеся на його сторінці. 

Omnibox Timer

Цей інструмент (Omnibox Timer) Додає в універсальне вікно пошуку опцію таймера. Таймер можна встановити на будь-який проміжок часу: п’ять хвилин, тридцять секунд, дві години і т.д. Крім тог о, ви можете прикріпити до таймера нагадування або будь-який інший коментар. Після закінчення заданого вами часу на екрані з’явиться відповідне повідомлення. Про те, що спрацював таймер, скаже також встановлений за замовчуванням голос вашого комп’ютера.     

IP From Omnibox

Якщо ви шукаєте швидкий спосіб переглядати і копіювати свій IP-адресу, скористайтеся IP From Omnibox. IP-адреса буде автоматично скопійований в буфер обміну після того, як ви введете в універсальне вікно пошуку “copyip”, натиснете “tab”, а потім – “Enter”. Тепер ви можете вставити його там, де потрібно. 

Chromnitweet

Як відправити твіт прямо з адресного рядка? У цьому вам допоможе Chromnitweet: Надрукуйте “tw”, натисніть “tab”, введіть текст вашого твіти і натисніть “Enter”. Ось і все, твіт розміщений на вашій сторінці, і для цього не потрібно заходити в свій аккаунт або використовувати додаток. Одна з переваг Chromnitweet в тому, що в ньому є лічильник символів, який не дасть вам вийти за рамки 140 знаків. Після того, як ваш пост буде успішно розміщений, на екрані з’явиться повідомлення.

Send From Omnibox  

З Send From Omnibox створити нове повідомлення в електронній пошті можна за допомогою універсального вікна пошуку. В одному рядку вкажіть адресата вашого листа, його тему і позначки. За допомогою клавіші “Enter” відкриється вікно для створення повідомлення, в якому ви зможете відредагувати і відправити лист. 

Справа за вами

Тепер прийшов ваш черга поділитися своїми улюбленими розширеннями для Chrome, оптимізують роботу універсального вікна пошуку. Чи користуєтеся ви тими, про які розповіли ми? Або можете додати щось вартісне? Поділіться своїми думками в коментарях!

Спонсором новини виступає комп’ютерний сервіс «ЕРА ЕЙЧ-ПІ-СІ» який надає ремонт комп’ютерів і ноутбуків з виїздом на будинок, офіс в усіх мікрорайонах Мінська з гарантією, якісно і надійно. Так само є можливість замовити установку будь-якої версії операційної системи Windows XP / 7/8 на дому – http://hpc.by/setting_windows, без втрати даних, якісно, ​​на професійному рівні з виїздом фахівця в найкоротші терміни.

Ссылка на основную публикацию