Підбірка годин на робочий стіл

Користувачі, які перейшли з ОС Windows 7 на Windows 10, могли помітити таку річ, як відсутність віджетів (гаджетів) на робочому столі. Куди вони поділися?

Відповідь проста, з появою версій системи з 8.0 і вище, компанія Microsoft вирішила прибрати цю функцію за непотрібністю. Живі плитки повністю замінили застарілі блоки, виконуючи їх функції.

В цілому, гаджети – річ суперечлива: одні використовують їх і, часом, не уявляють без них життя, інші ж або прибирають, або не знають про їх існування. Але про вибір годин на робочий стіл не може бути й мови, якщо у вас не встановлений вищезгаданий функціонал.

Так що ж робити, якщо ви звикли до цих утилітам і не можете від них відмовитися? Благо, сторонні розробники добре постаралися і випустили програмне забезпечення, максимально наближене за функціями до тих найулюбленішим віджетів.

Установка віджетів на Windows 10, використовуючи сторонні програми

Як уже згадувалося вище, були випущені програми, що допоможуть повернути гаджети в новій версії ОС, нижче наведені найкращі з них. У комплект кожного входить те, що нас так цікавить, а саме – зручні години на робочий стіл Windows 10.

  1. 8GadgetPack – одне з найпопулярніших і простих рішень, яке повертає більшість віджетів з сьомої версії системи. На сайті розробників можна знайти більше інформації, ознайомившись з якою, можна буде знайти для себе цікаві рішення годин для Windows 10.
  2. Windows Desktop Gadgets – ще одне не маловідома програма, що дозволяє повернути втрачені гаджети. Має лише один, досить суб’єктивний, недолік: присутній функціонал тільки такий, яким він був в більш молодих варіаціях ОС, але зате при цьому зберігається підтримка формату .gadget, що дозволить використовувати ті ж віджети, що і раніше.
  3. Gadgets Revived – аналог першим двом програмам, проста у використанні і абсолютно безкоштовна, можна скачати з офіційного сайту. Після установки можна помітити, що присутні далеко не всі гаджети, але це можна легко виправити – відвідайте сайт програми і знайдіть все, що вам потрібно.
  4. MFI 10 – комплексне рішення, яке може нам запропонувати установку безлічі функцій, включаючи необхідну нам. Працює тільки англійською, але не дивлячись на це, складнощів в розумінні виникнути не повинно. Дозволяє обзавестися безліччю корисних інструментів і повноцінно налаштувати вашу систему.

Віджети – часом дуже і дуже корисний додаток, яке не по справедливості було видалено. Вони допомагають не тільки швидко отримати доступ до цікавлять вас функцій, але і прикрасити робочий стіл завдяки великої варіації тим оформлення, знайдеться на будь-який смак.

Що відносно годин? В інтернеті можна знайти безліч різних типів годинник, дизайнери даної утиліти явно постаралися, адже зовнішній вигляд годинника налаштовується дуже різноманітно.

Ссылка на основную публикацию