Підбірка найкращих інструментів для онлайн зустрічей і веб-конференцій


Підбірка найкращих інструментів для онлайн зустрічей і веб-конференцій

У сучасному світі, де практично все співпрацюють і спілкуються через інтернет, дуже важливо мати на своєму пристрої правильний інструмент. Він повинен не тільки добре працювати і бути надійним, але і відрізнятися простотою у використанні. Безліч функцій – це, звичайно, здорово, але якщо люди, з якими ви намагаєтеся поговорити, не можуть зрозуміти, як включитися в розмову, то велика ймовірність того, що спілкуватися вам доведеться зі своїм інструментом. 

У наданому нижче списку ви познайомитеся з кращими онлайн-програмами для зустрічей, тренінгів, проектів, технічної підтримки або просто групового чату. Всі вони відрізняються простотою використання і неодмінно дозволять вашим співробітникам без жодних складнощів приєднатися до вас. Отже, давайте поглянемо на них. 

MeetingBurner

MeetingBurner – це не тільки відмінне місце для проведення онлайн зустрічей (прямо в браузері, і вам не доведеться нічого завантажувати або закачувати); він також як не можна краще підійде для інтернет-семінарів і надання колективного доступу до вашого екрану. Тут є з’єднання з Skype, лінії конференц-зв’язку, запис і колективний перегляд. Ви також отримаєте аналіз ваших зустрічей, щоб бути в курсі того, як гості взаємодіяли з вашим контентом.

Завдяки високій швидкості скачування і простоті інтерфейсу, MeetingBurner є одним з найпопулярніших сервісів для онлайн зустрічей. Більш того, інструмент абсолютно нічого не буде вам коштувати. 

Meetin.Gs

Щоб приступити до роботи з Meeting.gs, потрібно не більше 60 секунд. Крім використання веб-сайту, у вас буде можливість створювати нові онлайн зустрічі і через закладурку. Користувачі зможуть не тільки самі організовувати зустрічі і з будь-якого пристрою приймати в них участь, але і створювати і редагувати їх спільно з учасниками.

Meetin.gs – чудове місце для редагування документів спільно з групою людей, де кожен може відправляти по електронній пошті замітки і інший матеріал. 

Вартість. Сервіс пропонує безкоштовний і pro акаунти ($ 19 в місяць або $ 190 на рік).

Jabbster

Jabbster створений, в першу чергу, для людей, які хочуть постійно бути на зв’язку зі своїми друзями і сім’єю. Проте, платформа підійде і для проведення онлайн заходів. Незважаючи на те, що у Jabbster немає функції відео-трансляції зустрічей в режимі реального часу (як, наприклад, в MeetingBurner), він дозволяє створювати приватні групи, в рамках яких ви можете ділитися фотографіями, подіями і контактною інформацією.

Тут також можна створити групове спілкування, і це буде схоже на приватну соціальну мережу з рядом переваг. 

Якщо цей сервіс припав вам до смаку, то вам, швидше за все, сподобається і Micromobs, тому що вони дуже схожі між собою. 

GoToMeeting

GoToMeeting – це альтернатива MeetingBurner для стаціонарних комп’ютерів, вона використовується для зустрічей (в HD) і веб-конференцій. Сервіс пропонує три різних продукту: GoToMeeting, GoToWebinar і GoToTraining. Всі вони оснащені такими опціями, як спільне використання файлів, запис, інструменти для малювання, можливість проведення конференції та багато іншого.

Ви можете почати зустрічі з Microsoft Office, електронної пошти або інструментів миттєвих повідомлень. Найкраще використовувати пристрої Mac, PC, iPad, iPhone і Android. 

Вартість. GoToMeeting не є безкоштовним сервісом, хоча у нього і є безкоштовна 30-денна пробна версія, після чого вам потрібно буде платити $ 49 в місяць.

Yugma

Це безкоштовний сервіс для проведення онлайн зустрічей і веб-конференцій, а також для спільного користування екраном і співпраці з іншими користувачами. Крім безкоштовної версії, Yugma пропонує п’ять інших планів. Безкоштовна версія включає в себе веб-конференцію з двома учасниками (тривалість зустрічі – не більше однієї години), а також: аудіо конференцію, приватний і загальний чат, інтеграцію з Skype, інструменти для створення анотацій і слайдів, швидкі списки і багато іншого.

 Вартість. P2 – $ 24,50 на рік; Р20 – $ 9,95 на рік; Р50 – $ 34,95 в місяць або $ 349,50 в рік; Р100 – $ 79,95 в місяць або $ 799,50 в рік; Р500 – $ 159,95 на місяць або $ 1599,50 на рік.

Замітка: деякі сервіси Yugma вимагають установки їх програмного забезпечення.

WebEx

WebEx – прекрасний сервіс для необмеженої кількості онлайн зустрічей. Скориставшись ним, ви отримаєте відео високої якості, телефонну конференцію, мобільний доступ (в тому числі iPad), щоб ви могли організовувати і брати участь у зустрічах прямо на ходу. Зустріч може включати до 25 осіб, і на екрані ви можете одночасно бачити до 6 веб-камер.

Завдяки таким онлайн інструментів, як обмін через дошку повідомлень, можливість робити нотатки і складати анотації, сервіс надасть вам незамінну допомогу в роботі з групами. 

Вартість. Безкоштовна 14-денна пробна версія, потім – $ 19 в місяць.

Sync.In

Це заснований на мережі процесор для здійснення співробітництва в режимі реального часу. Він чимось схожий на Google Docs, так як дає великій кількості людей можливість одночасно працювати над одним документом. Причому, внесені в нього зміни видно відразу ж. Sync.In чудовий для роботи з документами і нотатками, складання планів, тренінгів, колективного обговорення ідей і ін. 

Вартість. Сервіс безкоштовний і не вимагає реєстрації. Ви також можете скористатися Sync.In PRO, який обійдеться вам в $ 2 в місяць на одного користувача (після 30-днейвной пробної версії).

Замітка: Якщо ви хочете створювати нові замітки на своєму персональному комп’ютері, то вам доведеться встановити невелике ПО.

Twiddla

Twiddla – дуже популярне веб-місце для зустрічі навчальних груп, так як з його допомогою вони можуть позначати веб-сайти, графіки, зображення та ін за допомогою слайдів. Ви можете не тільки спілкуватися з іншими користувачами, але також спільно переглядати мережу і брати участь в конференц-дзвінки. Володарі безкоштовної версії мають в своєму розпорядженні тільки зустрічі, спільне користування документами, зображеннями і екраном, а також голосовий чат.

Тут немає полігонів і можливості завантажувати файли, а також не потрібна реєстрація.

Вартість. Крім безкоштовного плану, є три інших: Professional ($ 14 в місяць), Enterprise ($ 49 в місяць) і Universal ($ 189 в місяць). 

   

Vyew – відмінна програма для проведення зустрічей і надання доступу до контенту в режимі реального часу. Ви можете працювати над зображеннями, файлами, документами і відео. Тут ви також тут знайдете такі інструменти, як обмін через дошку повідомлень, спільний доступ до екрану, передача голосу через інтернет, форуми, голосові замітки, історія активності, текстовий годину і інше. Вам не доведеться встановлювати Vyew на свій пристрій. Безкоштовна версія надається вам в необмежене користування з не більше ніж 10 людьми одночасно, проте там буде реклама та оголошення.

Відмінною рисою сервісу є те, що він пропонує кілька плагінів, які можуть збільшити його функціональність за рахунок додавання MP3, відео з YouTube і опитувань. 

Вартість. Крім безкоштовного, Vyew пропонує два інших плану: plus ($ 9,95 на місяць) і professional ($ 19,95 в місяць).

Huddle

Це хмарна платформа, яка дозволить організувати співпрацю, ділитися файлами і управляти проектами. Huddle пропонує довгий перелік властивостей, деякі з яких ви не знайдете в інших схожих сервісах. Наприклад, їх підтримка версій дозволяє колегам працювати над одним і тим же документом; всі попередні версії зберігаються, щоб, якщо знадобиться, можна було до них повернутися.

Доступ до документів можна отримати з будь-якого пристрою, в тому числі iPhone, Android, Blackberry і iPad. API Huddle доступно для кожного, хто хоче створити додаток або мешап. 

Вартість. 14-денна безкоштовна версія, після закінчення якої потрібно зв’язатися з сервісом і уточнити розцінки на потрібний вам план.

ShowDocument

ShowDocument пропонує онлайн зустрічі, колективне користування екраном, співпраця в режимі реального часу – і все це за одні клік. У число інтегрованих функцій входять обмін через дошку повідомлень, перекладач чату, чат (голосовий, відео, текстовий) і спільний доступ до веб-сторінок, YouTube відео і карт Google.

Ви можете пристосувати сервіс до своїх потреб і розширити його функціональність через App Center. Якщо ви плануєте користуватися ShowDocument постійно, то можете також встановити Chrome розширення або Firefox аддон. Для тих, хто хоче користуватися інструментом на мобільних пристроях, є Android додаток. 

321Meet

321Meet, в даний час у відкритій бета-версії 2, пропонує користувальницької публіці онлайн зустрічі в необмеженій кількості і спільний доступ до екрану без жодних обмежень. Для того, щоб приступити до роботи з сервісом, потрібно ввести електронну адресу та почати або приєднатися до зустрічі, використовуючи віджет на сайті.

Сайт безкоштовний, і ви можете завести PRO, Business або Enterprise аккаунт і не переживати з приводу настирливих оголошень і реклами. На жаль, всі ці плани недоступні в бета фазі, тому вам доведеться почекати, коли вона закінчиться. 

Також варто згадати

У тому випадку, якщо 12 сервісів, про які ми розповіли вище, вам виявилося недостатньо, або ви не знайшли серед них той, який шукали, ми пропонуємо на ваш суд ще п’ять.

Fuze Meeting

Хмарний сервіс для приватного і колективного візуального спілкування, за допомогою якого можна ділитися будь-якими матеріалами з будь-якого пристрою.

Ви можете здійснювати співробітництво в реальному часі з контентом високої роздільної здатності. 

ZOHO Meeting

Zoho дає вам можливість віддалено зустрічатися і співпрацювати онлайн. Ви можете відкривати доступ до свого робочого комп’ютера і спільно працювати над спільними завданнями в реальному часі.

Сервіс також підтримує голосову конференцію через телефон або голосовий зв’язок по IP-протоколу. 

Skype

Skype, само собою зрозуміло, підтримує відео дзвінок, так що ви можете розмовляти і бачити більше однієї людини.

Тим не менш, це не онлайн інструмент (як багато хто знає): вам доведеться встановити Skype5.0 або більш пізню версію, щоб здійснювати групові відеодзвінки. 

Facebook

Тепер і Facebook підтримує відео дзвінки онлайн (у співпраці зі Skype), проте групові відеодзвінки тут поки недоступні. Проте, у вашому розпорядженні є групові текстові чати.

Вам варто скористатися цим інструментом, так як в наш час практично у кожного є свій аккаунт на Facebook.

         

Google + Hangouts

Google + Hangouts – це ще одна соціальна мережа, яка може запропонувати своїм користувачам груповий чат. Щоб скористатися цією пропозицією, вам потрібно буде встановити голосові і відео плагіни Google.

Згодом ви зможете користуватися відео в Gmail, iGoogle і Orkut. Це один з найпростіших способів побачити кількох своїх друзів одночасно. 

Отже, який сервіс здався вам найкращим? Розкажіть нам! 

Ссылка на основную публикацию