Підтримка Chrome Frame припиняється


Підтримка Chrome Frame припиняється

Chrome Frame – це ефективний плагін для Internet Explorer, що завантажує веб-сторінки за допомогою движка Chrome, якщо в коді сторінки є такий запит. Він був випущений в 2009 році, через кілька місяців після того, як Microsoft запустив Internet Explorer 8. У той час Internet Explorer був найпопулярнішим браузером, хоча працював повільно і ігнорував багато функцій HTML5.

«За допомогою Google Chrome Frame розробники зможуть скористатися перевагами сучасних відкритих веб-технологій, навіть в Internet Explorer. Більш швидка обробка javascript, підтримка таких веб-технологій, як офлайнові можливості HTML5 і тег <canvas>, Робота з шарами і іншими сучасними функціями CSS – все це запрацює в IE завдяки Google Chrome Frame – і не потрібно більше створювати різні версії для різних браузерів і тестувати їх », роз’яснював тоді Google.

Тепер найпопулярніший браузер – Chrome, в версіях Internet Explorer 9 і 10 з’явилася підтримка багатьох можливостей HTML5, а застарілі версії IE сходять з ринку. Плагін Chrome Frame уже не такий корисний, і Google вирішив «припинити підтримку та оновлення продукту з січня 2014 г.».

В основному Chrome Frame використовували компанії. Google пропонує IT-адміністраторам розгорнути Chrome for Business і скористатися розширенням Legacy Browser Support, щоб швидко перемикатися на Internet Explorer, якщо старі сайти і додатки вимагають IE. Альтернатива цьому рішенню – просто продовжувати користуватися Chrome Frame, оскільки в січні 2014 го припиниться його підтримка і оновлення, але працювати він не перестане.

Ось відеоролик, в якому був представлений Chrome Frame.

А ось браузерна статистика від StatCounter:

  IE Chrome Firefox Safari
березня-2009 62,52% 1,73% 29,40% 2,73%
травень 2013 27,72% 41,38% 19,76% 7,96%

Спонсором новини виступає Агентство Бізнес-рішень COCOBOLO. Компанія займається розробкою web сайтів різної складності.

Ссылка на основную публикацию