Плагін для скачування музики вконтакте opera: який вибрати?

Соціальна мережа Вконтакте є популярним ресурсом ось уже багато років. Немає нічого дивного в тому, що розробники за цей час встигли придумати безліч програмок, націлених на те, щоб зробити роботу з цим сайтом простіше і функціональніша.

Само собою, що у кожного користувача є свій улюблений браузер, який влаштовує його за всіма параметрами. Так ось, для кожного веб-оглядача існують свої плагіни, зокрема, і для ВКонтакте, які спочатку «заточені» під його програмні вимоги. Як ви вже здогадалися, в даній статті піде мова про те, як отримати максимальну вигоду з вищезгаданої соцмережі, запущеної в одному з найбільш затребуваних браузерів – Опері. Я підготував для вас добірку популярних програм, здатних скачувати музику з вашого улюбленого ресурсу. Але про кожен по порядку.

SaveFrom.net helper

Це розширення можна вважати універсальним, адже воно активно використовується користувачами, які працюють не тільки з браузером Opera, а й з будь-якими іншими. Плюс його в тому, що даний плагін дозволяє завантажувати не тільки музику з ВКонтакте, але також, скажімо, відео з YouTube і з інших веб-ресурсів. З переліком останніх ви можете ознайомитися безпосередньо на сайті розробника, впевнений, ви будете приємно здивовані, побачивши більше 40 різних найменувань!

Щоб завантажити музику з контакту opera за допомогою даного розширення, не потрібно придумувати велосипед. Додаток savefrom.net саме інтегрується в браузер, і, відповідно, в соціальну мережу. Зайшовши в аудіозаписи, ви побачите кнопку «Завантажити» поруч із кожною композицією, натискайте на необхідну, і через кілька секунд вона буде на вашому комп’ютері.

Vkontakte.ru Downloader

Ще один плагін для скачування музики вконтакте opera, який виразно стане в нагоді багатьом користувачам – Vkontakte.ru Downloader. Це розширення дуже просто знайти і завантажити:

  • зайдіть в Оперу, клікніть по головному меню браузера, і там знайдете рядок «Завантажити розширення»;
  • у вікні, відшукайте в правому верхньому кутку рядок «Пошук доповнень» і там введіть назву вищевказаного розширення;
  • після чого клікайте на плагін і натискайте кнопку «Додати до Opera»;
  • почнеться процес скачування, після чого вам, ймовірно, буде запропоновано перезавантажити браузер. Коли ви відкриєте його в наступний раз і зайдете в соцмережу, то поруч з піснями побачите кнопку для скачування.

Ссылка на основную публикацию