Плагін Kama SpamBlock: легке рішення в боротьбі зі спамом

Будь-якому починаючому веб-майстру знайоме поняття спам, так як з ним доводиться стикатися вже в перші тижні роботи сайту. І, природно, що з цієї «капость» можна і потрібно боротися. На системі WordPress для цього передбачено дуже багато плагінів, практично всі вони безкоштовні, і не зажадають від блогера додаткових знань.

Найвідомішим плагіном, який встановлено на WordPress, є «Akismet». Його достоїнства очевидні, він веде статистику спам-коментарів, наочно не видає себе на сайті і постійно підтримується в актуальному стані. Пропонуємо не менш практичний плагін для боротьби зі спамом, який на відміну від популярного «Akismet» не має нічого зайвого, і відображає все автоматичні спам-повідомлення …

Плагін Kama SpamBlock

Доповнення має мінімальну оснащення в системі, і невеликий розмір дистрибутива. Його присутність на WordPress практично не має навантаження на хостинг, а ефект помітний відразу після установки. Всі виловлені авто-коментарі, які залишають роботи, будуть тут же віддалятися «мимо кошика»! Тобто, Вам не буде потрібно перевіряти чи видаляти виявлений спам, як це бувало з «Akismet».

Якщо коротко пояснити суть роботи плагіна, то вона зводиться до підміни стандартної кнопки «Відправити» (на англ. Submit). Робот не вміє натискати кнопки в формі коментарів, і значить, ми будемо пропускати лише «реальні» повідомлення від живих відвідувачів. Будь-яке звернення до файлу «comments.php» безпосередньо, буде проігноровано.

Встановити плагін «Kama SpamBlock» можна з консолі WordPress через розділ плагіни. Хоча він давно не оновлювався раніше доступний і справляється зі своїм завданням. Виконуємо стандартні дії по інсталяції, після чого активуємо плагін. Завантажити з каталогу WordPress: Завантажити з авторської сторінки:

Після активації, доповнення «Kama SpamBlock» вже працює, і ніяких змін або налаштувань від вас не зажадає. Якщо на вашому сайті встановлений плагін кешування сторінок, то варто очистити тимчасовий кеш, щоб виключити некоректну роботу коментарів.

Якщо у Вас індивідуальний шаблон оформлення, і кнопка «Надіслати» має іншу назву, відмінне від «submit», то перейдіть в розділ «Налаштування» – пункт «Обговорення». В самому кінці сторінки виявиться абзац з налаштуванням «Kama SpamBlock».

замість післямови

За кілька місяців його використання наш сайт не отримав не одного спам-коментаря від роботів. Сподіваємося, цей плагін припаде до смаку багатьом новачкам за свою практичність, а яким анти-спамом користуєтеся Ви на своєму WordPress?

Ссылка на основную публикацию