Плагін Unity Web Player для Яндекс браузера: як встановити, запустити, чому не працює | GuideComp.ru

Ігри в мережі не завжди використовують клієнти (спеціальна програма з завантаженими текстурами, движком і т. Д.), Є інша популярна ніша – браузерні ігри. Стандартні можливості сучасних оглядачів не дозволяють грати в подібні додатки, для вирішення проблеми існує плагін Unity Web Player для Яндекс браузера. Дане доповнення відрізняється від аналогів (Adobe Flash Player) просунутої графікою і широкими можливостями для реалізації цікавих подій.

Що таке Unity для Яндекс браузера?

З появою можливостей створення ігор в браузерах виникла необхідність налагодити обробку додатків, збільшити продуктивність і максимально розширити функціонал. На практиці Юніті Плеєр для Яндекс оглядача допомагає реалізувати тривимірні, щодо складні ігри без їх скачування до себе на комп’ютер. Це зручно для користувачів з обмеженою кількістю місця на вінчестері, поганий швидкістю інтернету або обмеженим трафіком.

Розширення Unity Player для Yandex browser треба було через обмеженість платформи Flash. Продукт Adobe не справляється з обробкою важких ігор, йому під силу більш примітивні варіанти.

Багато користувачів стали стикатися з помилками в Яндекс оглядачі – «Sorry, Google Chrome cant run this app», а раніше «Failed to update Unity». Технологія Юніті для Яндекс браузера більш не підтримується. Всім любителям провести вечір за цікавою грою доводиться відмовлятися від захоплення або шукати вихід. З 2015 року всі великі браузери стали відмовлятися від специфікації NPAPI на користь PPAPI.

Тепер Unity Web Player Plugin для Яндекс браузера з усіма його «наворотами» (підтримкою DirectX, OpenGL і т. Д.) Залишився в минулому незважаючи на високу продуктивність платформи. Після відмови компанією Google від плеєра (Яндекс працює на ядрі від Chromium) розробники оглядача ще підтримували технологію кілька місяців, але все одно відмовився від неї. Через радикального рішення розробники піддалися засудженню, але це не змусило їх змінити думку.

Сьогодні розробники веб-оглядача рекомендують встановлювати Internet Explorer версії 11 і нижче для входу в гру, але є й інші шляхи.

можливості розширення

Плагін Uniti Web Player для Яндекс браузера після установки активується автоматично при переході на сторінку з грою. Його важливою перевагою є мінімальні системні вимоги, простий інтерфейс, відсутність необхідності в настройках і доступність. Єдине завдання користувача – це встановити обробник, правда, зараз забезпечити його працездатність стало складніше. Раніше було достатньо запустити установку невеликого файлу і через кілька секунд все було готово до роботи.

Можливості Юніті Веб Плеєр для Yandex оглядача:

 • Інтеграція з рядом браузерів (раніше практично з усіма),
 • Відтворення картинки в 3D з достатнім рівнем деталізації,
 • Для запуску ігор не потрібно їх установка,
 • Невимогливий до комп’ютера,
 • Можна отримати доступ до гри з будь-якого місця, просто увійшовши в акаунт.

Чому Яндекс браузер не підтримує Unity

Згідно із заявою корпорації Google, застарілий Netscape інтерфейс NPAPI більше не відповідає стандартам безпеки. Його пік популярності припав на 90-і і 2000-і роки. Сьогодні від технології більше шкоди, ніж користі. NPAPI ставав причиною регулярних збоїв сторінок, зависання, порушення роботи браузера і викрадення даних.

Ті ж заяви компанії повідомляють, що сучасні методи мають кращу продуктивність, здатні забезпечити більший рівень безпеки. Тепер Яндекс браузер не працює з Юніті, але пропонує можливість застосування PPAPI – це більш новий стандарт, закладений в Flash Player від Adobe.

Незважаючи на подібні запевнення багато користувачів залишилися без можливості отримання доступу до ігор в улюбленому браузері. Статистика використання Yandex browser вказує, що близько 10% всіх користувачів часто використовували технологію Unity. Найзручніший спосіб для розробників – все списати на проблеми безпеки, так як перевірити інформацію вкрай складно.

Ми ж не боїмося ризику, до цього дня користувалися браузерних іграми багато років, і готові запропонувати вихід з ситуації.

Yandex Browser з підтримкою Unity Web Player

Згідно з офіційними даними, запустити гри на Юніті вже не можна, але є обхідний шлях – використання старої версії програми. Щоб пограти в ігри в ВК або на інших сайтах можна скористатися двома способами: використовувати інші веб-оглядачі, що підтримують доповнення, або встановити Юніті для застарілого Яндекс браузера.

Проста установка попередніх версій викликає складності з причин:

 • На офіційному сайті представлена ​​лише остання версія,
 • Завантаження портативних або старих браузерів після установки спровокує пошук оновлень. Програма самостійно оновиться до нової версії.

Нам залишається кілька варіантів – знайти відразу Yandex Browser з відключеною функцією оновлень або самостійно її деактивувати. Найпростіший спосіб відпочити в іграх, а не займатися налаштуванням – скористатися портативної версією оглядача.

Остання версія оглядача, в якій присутня підтримка плагіна Юніті Веб Плеєр для Яндекс браузера – 16.6. Щоб не займатися деактивацією оновлень можна завантажити обрізану версію веб-браузера версії 16.6.

Пропонуємо скористатися двома збірками. Перша поставляється в архіві, абсолютно не вимагає установки, можна відразу грати, але часом браузер зависає, а сторінка видає помилку.

Перший спосіб:

 1. Переходимо на сторінку завантаження за посиланням.
 2. Натискаємо «Викачати все».
 3. Після нетривалого очікування (важить трохи більше 63 Мб) відкриваємо архів,
 4. Розпаковуємо його в будь-яку директорію.
 5. Переходимо в створену папку і запускаємо файл YaBrowser.exe.
 6. Запускаємо будь-яку вподобану гру.

Працює Unity Web Player для даного Яндекс браузера не завжди, але є гідна заміна. Перший або другий дистрибутив заробити повинен.

Другий спосіб:

 1. Завантажуємо файл YandexBrowser.exe за посиланням.
 2. Запускаємо процес установки. Важливо на етапі підготовки не міняти шлях розташування файлів, він повинен знаходитися в директорії C: \.
 3. В папці YandexBrowser обов’язково відкриваємо файл «Вийти в інтернет», якщо скористатися browser.exe, просто відкриється вкладка в сучасному браузері.
 4. Граємо в ігри.

Метод має ряд переваг:

 • Легко використовувати. Не потрібна додаткова ручна настройка і інші маніпуляції. Тривалі інструкції завжди призводять до того, що у частини користувачів на якомусь етапі з’являються помилки або збої,
 • Не потрібно видаляти нову версію веб-браузера. Програми будуть працювати паралельно, за час використання жодного конфлікту виявлено не було,
 • Швидко. Відразу після установки можна почати грати в ігри.

Якщо все одно програма не запускається або видає помилку, можна піти іншим шляхом.

Як зробити, щоб Яндекс браузер підтримував Unity?

Даний спосіб не відрізняється високою складністю, так як включити Юніті Плеєр в Яндекс браузері ми зможемо при строгому дотриманні інструкції, але буде потрібно близько 10 хвилин на виконання дій.

Процедура установки:

 1. Завантажуємо браузер старої версії, яка підтримує Юніті. Щоб не шукали, можете завантажити файл по посиланню.
 2. Відключаємо інтернет. Можна просто вийняти шнур з комп’ютера, відключити Wi-Fi-роутер або деактивувати підключення в системі:
  1. Натискаємо правою кнопкою миші (ПКМ) з активного підключення інтернету в треї.
  2. Потім «Параметри мережі та Інтернет».
  3. Далі вибираємо «Налаштування параметрів адаптера».
  4. Робимо ПКМ по підключенню і вибираємо “Відключити”.
 3. Видаляємо новий Яндекс браузер. Якщо його залишити, то під час установки буде повідомлення, що у Вас в системі є більш нова версія. Не обов’язково разом з програмою видаляти всі паролі, налаштування, історію і т. Д., Їх можна залишити. Єдиний недолік методу під час запуску оглядача здасться повідомлення – «Профіль цього був створений в новішій версії Yandex», якісь функції можуть бути недоступні, але всі основні можливості працює справно. Як видалити:
  1. У пошуку Windows 10 набираємо «Панель управління».
  2. Знаходимо пункт «Видалення програми».
  3. Шукаємо наш Яндекс браузер, натискаємо на нього один раз і зверху вибираємо «Видалити».
  4. У новому вікні вибираємо чи потрібно видаляти призначені для користувача дані.
 4. Встановлюємо оглядач. Просто запускаємо запропонований файл і чекаємо завершення установки (зазвичай займає менше 1 хвилини).
 5. Відключаємо автообновление. За замовчуванням програма самостійно оновиться, нам не слід запускати оглядач разом з працюючим інтернетом до моменту відключення цієї функції. Щоб деактивувати оновлення слід:
  1. Переходимо на комп’ютері шляхом C: \ Program Files (x86) \ Yandex \ YandexBrowser і прибираємо файл service_update.exe. Важливо! У вас може не бути цієї папки, тоді пропускаємо цей пункт.
  2. У будь-якому розділі провідника натискаємо на кнопку «Вид».
  3. Знаходимо опцію «Параметри» і далі «Змінити параметри папок і пошуку».
  4. Переходимо у вкладку «Вид» і прокрутити список в кінець.
  5. Встановлюємо виділення біля «Показувати приховані файли …».
  6. Йдемо по шляху C: \ Users \ ПОЛЬЗОВАТЕЛЬ \ AppData \ Local \ Yandex \ YandexBrowser \ Application \ ВЕРСІЯ, де користувач – це логін облікового запису в Windows, а версія – версія встановленого браузера. Якщо скористалися файлом зі статті, папка буде називатися 50.0.2661.30165.
  7. Знаходимо файл service_update.exe, потім yupdate-exec.exe і видаляємо їх.
 6. Чи можемо грати. Тепер просто переходимо на сторінку з грою, плагін автоматично підключиться і обробить дані.

Якщо додаток все одно оновиться, перед тим як повторно запустити установку Юніті в Яндекс браузері слід додатково встановити обмеження на підключення до серверів компанії. Щоб напевно захиститися від оновлення, доведеться внести корективи в файл hosts, це допоможе активувати своєрідну «заглушку».

Як заблокувати поновлення:

 1. Переходимо по шляху C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc.
 2. ПКМ по файлу hosts і вибираємо «Відкрити».
 3. У вікні «Вибір програми» вказуємо будь блокнот, підійде стандартний варіант.
 4. Знизу сторінки додаємо рядки:

  127.0.0.1 sba.cdn.yandex.net 127.0.0.1 browser.yandex.ru 127.0.0.1 browser.yandex.kz 127.0.0.1 browser.yandex.com 127.0.0.1 browser.yandex.ua 127.0.0.1 browser.yandex.net 127.0.0.1 www.sba.cdn.yandex.net 127.0.0.1 cache-novosibmgf05 127.0.0.1 cdn.yandex.net 127.0.0.1 download.cdn.yandex.net 127.0.0.1 cdn.yandex.net 127.0.0.1 cache-novosibmgf05 .cdn.yandex.net / download.cdn.yandex.net / browser / yandex / ru / Yandex.exe

 5. Зберігаємо файл і пробуємо запустити браузер не забувши підключити назад Інтернет.

В якості альтернативи перерахованим методам можна використовувати інші браузери, сьогодні частина з них все ще підтримує технологію Unity – Аміго, FreeU, Safari (до версії 5.1.7), K-Meleon. Ми ж бажаємо залишитися відданими Яндекс браузеру і показали, як включити підтримку плагіна Unity Web Player.

Ссылка на основную публикацию