Платні моди для World of Tanks

Для додаткового переваги свого танка в боях і більшого збереження чисельності своєї піхоти, можна скористатися певної його модифікацією.

Можна придбати, платні моди для World of Tanks, у офіційних представників, а можна скористатися пропозиціями, зробленими мододеламі нелегалами. Такі мододели випускають мод паки для не зовсім чесних танкістів, для тих, хто в порушення правил учасника гри збирається скористатися певною перевагою над іншими.

Перевага, звичайно ж, досить гідні, в порівнянні з офіційними мод паками, але небезпечні

Так вирішивши вибрати собі неофіційну модифікацію машини можна отримати:

• лазерний приціл, який охоплює всі бойове поле;
• тайгу, яка позбавляє крони кожне дерево, тим самим виставляє напоказ всі замасковані танки противника;

• скан покаже, хто, де захований. Цих чітерскіх модов дуже багато і мододели на досягнутому не зупиняються, створюючи все нові мод паки.

Використання заборонених модов хоч і дає масу переваг, але і забирає незаперечне достоїнство, вони позбавляють геймерів усього азарту в процесі битв. Тому розробники досить пильно стежать, за всіма гравцями виявляючи і блокуючи нечесно гравців.

Але щоб сильно не засмучувати шанувальників, розробники пропонують замість легальні платні моди для World of Tanks

Можна звичайно купити ще моди, вироблені самими учасниками боїв, в більшості випадків вони вважаються дозволеними. Ці модифікації, звичайно, не дадуть таких переваг як чітерскіе, але все ж:

• можна прослуховувати танкове радіо, з вибором улюбленої музики;
• знаходити і додавати своє відео проведення боїв. По ньому дуже багато палятся перед розробниками про використання модов нелегалів;
• навіть призвести персональну настройку можна за допомогою мода.

Звичайно ж, дозволені моди не дають того, що нелегальні, але при цьому гра залишається грою, зі збереженням геймерского азарту.

Безумовно, можна скористатися одним певним модом, а можна відразу знайти в інтернеті мод-паки.

Останні в себе включають складання безлічі модів. Тільки купуючи неофіційні моди і мод-паки великий ризик не те, що вилетіти з гри, а й позбутися своїх реальних грошових коштів. При цьому залишитися, в більшості випадків з пристойною кількістю вірусів. Так що в разі своєї модифікації краще скористатися офіційною продукцією, хоча і платною.

Ссылка на основную публикацию