Плюси і мінуси морозильних скринь Полаір (Polair)

Морозильна скриня Полаір як і – це високотехнологічне сучасне обладнання, яке користується великим попитом у споживачів. Всі моделі скринь, випущені цим виробником, відрізняються чудовою комплектацією і доступною ціною.

Їх експлуатація не викликає труднощів, а широкий асортимент надає можливість величезного вибору обладнання, необхідного для діяльності торгових точок і підприємств харчування. Ціни на них при цьому щадні, як на морозильники Атлант в Мінську.

Всі морозильні ларі, випущені компанією Полаір, належать кліматичному класу 4+. Надійність роботи гарантується дотриманням температурного режиму, який повинен знаходитися в діапазоні від -25 до -8 градусів. При цьому показники температури навколишнього середовища не повинні перевищувати позначку 35 градусів.

Популярні моделі, ціни

Фірма Polair випускає морозильники в різних модифікаціях. Споживач може вибрати для себе обладнання оптимального розміру, яке може накриватися плоскою або гнутих скляною кришкою. Вона і продемонструє продукцію, як морозильні камери Hotpoint Ariston.

З метою зведення до мінімуму енерговитрат краще віддати перевагу моделі з глухою кришкою. Рівномірне охолодження по всьому об’єму скрині забезпечується динамічною системою охолодження. Всі морозильні ларі, випущені маркою Polair, зручні в експлуатації і легкі в обслуговуванні як морозильні камери Бош.

А при всьому відповідно найвищим європейським стандартам вони продаються за досить прийнятними цінами. Наприклад, скриня морозильний Polair кліматичного класу 4+ можна купити приблизно за 400 доларів. Стільки ж коштує морозильну скриню Вестфрост.

Великим попитом серед споживачів користується модель Polair DF120SF-S, корпус якої виготовлений з пластифікованого металу. Відмінна термоізоляція внутрішнього простору досягається за рахунок товщини стінок (70 мм).

Цей скриню для зручності переміщення укомплектований поворотними коліщатами на платформі. Завдяки скляній кришці забезпечується відмінна наочність товару і легкий доступ до нього. Загартоване скло має сонце покриття, що відбиває, що також дуже зручно. Середня ціна його становить 410 у. е. Стільки ж коштує майже будь-холодильне та морозильне обладнання.

Поради щодо вибору

Оскільки всі ларі різні по літражу, то це значення і стає основним при виборі морозильного обладнання. Для початку необхідно оцінити обсяг продукції, що зберігається або передбачуваних продажів товару. Після визначення з цим показником можна переходити до вибору кришки. Морозильна скриня може накриватися глухий або скляною кришкою. При цьому кришка зі скла може бути гнутих і прямий як у морозильника Atlant.

Устаткування, накривають глухою кришкою, добре підходить для зберігання харчових продуктів в підсобному приміщенні. Поверхня і корпус морозильної камери виготовляються з однакового матеріалу. Скриня зі скляною кришкою необхідний для повноцінної роботи магазинів і закладів громадського харчування, де відвідувач повинен бачити вміст морозильника. Стулки влаштовані за принципом купе.

На окрему увагу заслуговують ті морозильні ларі, які призначені для зберігання морозива. При використанні такого обладнання замість кошиків застосовуються гастроёмкості різноманітних моделей, необхідні для розфасовки вагового та порційного морозива.

Деякі моделі в основі мають маленькі коліщатка. На кришках таких морозильних скринь зазвичай встановлюють маленький замочок, який забезпечує схоронність вмісту скрині в момент відсутності продавця.

Морозильна скриня Полаір – відео

Відгуки про морозильній обладнанні Polair

Підприємець після кількох місяців користування морозильним ларём зі склом сніжитиме МЛП-500 поділився своїми враженнями про обладнання.

«Оскільки свою торговельну діяльність я відкрив влітку, вибравши в якості товару, що продається морозиво, переді мною постало питання придбання відповідного морозильного обладнання. Вибравши модель сніжитиме МЛП-500, я не розчарувався. Коштує вона стільки ж, скільки установка холодильного обладнання на автомобіль.

Вся продукція була надійно збережена навіть у самий жаркий день, а торгував я нею прямо на вулиці. Можливість зручного розташування морозива була приваблива і для покупців, які могли добре розглянути весь мій товар. Тепер я вирішив відкрити невеликий магазин. Природно, що всі необхідні мені морозильні ларі я буду купувати у компанії Polair. Ця фірма подобається і тому, що в ній рідко відбуваються проблеми з технікою. Не буду часті ситуації, коли не морозить холодильна камера Індезіт ».

І ще один бізнесмен поділився своєю думкою про морозильній скрині Полаір.

«Маючи потребу в морозильній обладнанні, я віддав перевагу російському виробнику Polair. Модель Polair SF 130 LF-S привернула мене своїми малими габаритами і незначним енергоспоживанням. Устаткування з глухою кришкою розраховане на обсяг 295 літрів.

Ссылка на основную публикацию