По-четверте «Месники» нас чекає взаємодія Людини-мурашки і доктора Стренджа

Після того, як вийшов фільм «Месники: Війна нескінченності», виник один найголовніше питання: що тепер чекає кіновсесвіту Марвел? Також багато хто цікавиться – що буде з Месниками. Клацання божевільного титану Таноса, таємничі послання Доктора Стренджа, кінцівка кінострічки «Людина-мураха і Оса» – все це безсумнівно має певний зв’язок, ось тільки поки неясно яку саме. У всякому разі, так справи йдуть на даний момент. Більшість відповідей буде отримано після перегляду четвертої частини «Месників», яка вийде в прокат в травні наступного року, а поки ми обмежені розбором Війни нескінченності в Blu-ray і вигадуванням нових, все більш витончених, теорій.

І ось в черговий раз одним з користувачів порталу Reddit була висунута власна теорія на рахунок Людини-мурашки і Доктора Стренджа, і, що найцікавіше, якщо так все і буде, то герої можуть зіграти певну роль у фільмі «Месники 4».

Нас всіх здивував той факт, що Доктор Стрендж так довго тягнув, перш ніж віддати Камінь Часу Танос. Якщо йому було відомо, що для перемоги над божевільним титаном треба відмовитися від реліквії, чому він не зробив це відразу? Відповідно до теорії, висунутої користувачем під ніком Trullius, це може мати певний зв’язок з подорожжю Людини-мурашки.

«Я вважаю, що Доктор Стрендж чекав, поки Людина-мураха добірется до певної точки в квантової сфері, перш ніж відбудеться клацання», – припускає Trullius. «Якби він віддав Камінь Часу трохи раніше, то Людина-мураха не зміг би потрапити в Квантову сферу, де у нього є можливість перехопити вихор часу».

Як вже передбачалося, в «Месники 4», найімовірніше, герої відправляться в минуле. Людина-мураха, який знаходитися в квантової світі, дозволить Месників використовувати цю силу. Якщо Ви пам’ятаєте, Джанет говорила про тимчасове вихорі, перш ніж Скотт вирушив в Квантовий світ. Цілком можливо, що це стане ключем до перемоги над божевільним титаном.

Для Доктора Стренджа це теж має сенс. Якби він віддав камінь раніше, сім’я Пім зникла б разом з тією половиною людства, що стала жертвою клацання Таноса, ще до того, як Скотт вирушив би в Квантовий світ, зруйнувавши останню надію Месників.

Варто зауважити, що дана теорія може дійсно виявитися правдивою, але напевно ми це дізнаємося не раніше травня 2019 року.

Ссылка на основную публикацию