Подарунковий Польський TKS 20 преміум танк на день народження World of Tanks 8 років

Доброго времени суток дорогі танкісти! Нашої улюбленої гри World of Tanks виповнюється 8 років, а це означає, що прийшов час подарунків і сюрпризів. Примітно, але подарунки буде роздаровувати Wargaming, і про одне презент ми зараз і поговорім.В честь знаменної дати, всім гравцям належить подарунковий танк ЛТ 2-го рівня, Польша.Ето TKS z n.k.m. 20 m – танкетка, на якій польський танкіст Роман Орлик примудрився знищити 7 німецьких танків. Машина преміумна, і щоб дістати її в ангар досить відіграти 1 бій на будь-якій техніці.

Роздача танка починається з 10-го серпня і закінчиться вранці 13 серпня. Отже, познайомимося з цією машиною більш детально, щоб розібратися, на скільки корисним буде даний презент.

TKS z n.k.m. 20 m: тактико-технічні характеристики

Почнемо наш TKS 20 гайд з того, що як подарунок на 8 років WoT, танк Польщі виглядає не дуже, втім, як і багато інших презенти, які WG роздає безкоштовно. Тому досвідчених гравців, що віддають перевагу піднімати ККД в пісочниці, ця машинка навряд чи зацікавить.

Новачкам польська танкетка допоможе заробити трохи срібла і досвіду. Зауважте, що слово «трохи» є ключовим: Фармер з цього малюка досить посередній. У будь-якому випадку, танчик дістається абсолютно безкоштовно, тому при необхідності його можна продати, виручивши трохи ігрової валюти і звільнивши слот в ангарі. Можна залишити машину і для колекції: їжі та обслуговування вона не вимагає.

Однак, припинимо роздуми і почнемо наш огляд TKS 20. Отже, танкетка, на відміну від повноцінного танка, є легкою і маневреної машиною розвідки, на якій повністю відсутня броня і важке озброєння. Техніка не підходить для продавлювання напрямків і прямих перестрілок з противником. Наш подарунковий «поляк» повністю вкладається в цю концепцію.

Отже, нам пропонують запас міцності в 160 одиниць. Показник не еталонний, але цілком пристойний за мірками легких танків 2-го рівня. Аналогічну думку можна висловити з приводу радіусу огляду, який становить 290 метрів: виглядає непогано, але багато однокласників бачать далі. Розганяється танк до 45 км / год.

20-міліметрового кулемета TKS z n.k.m. 20 m

Озброєння у нас досить неоднозначне. З одного боку, високою вогневої потужності від 20-міліметрового кулемета TKS z n.k.m. 20 m чекати не доводиться, з іншого – це преміумна техніка, прибутковість якої в тому числі залежить від альфи і ДПМ.

Для свого рівня, «поляк» має порівняно непогану пробиття: 43 мм дозволяють комфортно розправлятися з однокласниками і деякими одиницями високорівневою техніки. При цьому кожним вдалим попаданням ми зможе скорочувати запас міцності ворога на 11 одиниць.

В касеті міститься 10 снарядів, перезаряджається танк 6.7 секунди. Грунтуючись на цих характеристиках, середній ДПМ становить 780 одиниць утрати. Зводиться знаряддя за 2 секунди, що з урахуванням скорострільності далеко не ідеальний показник.

Розкид складає 0.4 на 100, однак, цей параметр можна особливо не розглядати: кулемети – це зброя ближнього бою, мало придатне для дистанційних перестрілок. Стабілізація встановленого озброєння несподівано хороша, що помітно підвищує ефективність ведення вогню в русі.

Броню танка TKS можна не розглядати від слова зовсім. Максимальна товщина бронелистів спостерігається в лобовій проекції вежі – цілих 10 мм, ситуацію трохи рятує маска знаряддя, збільшуючи це скромне значення в 2 рази.

Борти і корма захищаються 8-ми міліметровими Бронепластини. В цілому, пробивається танчик досить комфортно, втім, як і більшість легких танків 2-го рівня. Поки невідомо, наскільки добре буде спалахувати новачок, але з огляду на рівень його захищеності, можна припустити, що ймовірність загоряння двигуна і кріта боеукладки буде досить високою.

Устаткування на TKS 20

Відразу уточнимо, що модулі краще вибирати на свій розсуд, керуючись власною тактикою гри. Однак з огляду на деякі технічні особливості даної машини, ми рекомендуємо в першу чергу звернути увагу на такі модулі:

 • Просветлёнка – для ЛТ важливо грати від огляду, тому даний показник потрібно покращувати будь-якими способами.
 • Стабілізатор – точність озброєння явно потребує оптимізації;
 • Вентиляція – незначний, але корисний бонус до всіма характеристиками.

Гарматний досилатель на такі машини не встановлюється, але ви можете спробувати замінити останній модуль маскувальною сіткою або протиосколочна підкладкою. Перший варіант підійде лише тим гравцям, які вважають за краще дотримуватися засадною тактики або працювати в команді пасивним світлом.

Перкі для екіпажу на TKS 20

Під картонній бронею танкетки розміщуються тільки командир і механік-водій, що одночасно спрощує і ускладнює вивчення навичок екіпажу. Ми рекомендуємо почати з базису і досліджувати для танкістів перкі ремонту, пожежогасіння і маскування. Потім відкриваємо «Бойове братство», далі профільні вміння.

Не забуваємо завантажувати перед кожним боєм Ремке, аптечку і вогнегасник. З огляду на, що польський прем не має надійного захисту, кожен вдалий постріл ворога буде ламати внутрішні модулі або негативно відбиватися на здоров’ї нечисленного екіпажу.

Як грати на TKS 20

В цілому, можна дотримуватися типової тактики ЛТ, особливо, якщо рандом закидає поляка в високорівневі бої. Тут ми катаємося по центру карти (якщо дозволяє ландшафт), підсвічується ворога і отримуємо бонуси за нанесений сокомандніка шкоди.

Другий варіант: займаємо густі кущі на перспективному для атаки противника напрямку і стоїмо пасивним світлом. В обох випадках, у машини є істотний недолік: вежа обертається не повністю. З урахуванням цієї особливості, не можна дозволяти ворогові себе каруселі в ближніх боях.

Можливий ще один варіант ведення бою на цій танкетці: стати машиною вогневої підтримки. В цьому випадку, можна зайняти позицію на 2-й лінії атаки, і допомагати союзним тяжам, розправлятися з ворогом.

При цьому не варто забувати, що TKS 20 залишається легким і досить маневреним танком, здатним швидко зміститися на інший фланг, атакувати противника з несподіваного ракурсу, розряджаючи кулеметну стрічку в уразливі борту і корму.

Короткі підсумки по TKS 20

Підсумовуємо вищесказане, зробивши невеличкий аналіз сильних і слабких сторін машини. Почнемо з позитивних характеристик.

плюси:

 • Комфортне бронепробітіе;
 • Порівняно непоганий огляд;
 • Компактний силует;
 • Висока скорострільність.

мінуси:

 • Слабка динаміка розгону;
 • Обмежені кути горизонтального наведення;
 • Не найкращий на рівні ДПМ;
 • Повна відсутність бронювання.

У загальних рисах, танчик виходить трохи нижче середнього, тому нічим принципово новим і цікавим порадувати гравців не зможе. Однак не будемо забувати, що мова йде про преміумного машині, яка може допомогти новачкам, тільки освоюють гру піднятися в фінансовому плані, в крайньому випадку, отримати халявний слот в ангарі.

Нагадаємо, що машина дістається безкоштовно всім гравцям без винятку, який відіграв 1 бій на будь-якій техніці після 10-го серпня. Дарованому «поляку» в стовбур не заглядають, тим більше, що відмовитися від подарунка не вийде при всьому бажанні.

Ссылка на основную публикацию