Подивитися статистику гравця world of tanks

Якщо ви давно граєте в Світ Танків і хочете простежити за своїми успіхами, то вам допоможе детальна статистика, яка покаже вам максимально наближені результати вашої гри.
Для того щоб подивитися статистику гравця world of tanks, вам необхідно звернутися до калькуляторам розрахунку ефективності або простіше Рейтинг РЕ.

Після виходу XVM мода, це був інструмент основного підбору статистики

Вона складається з декількох категорій, кожна з яких підсумовується за загальним рейтингом WN6 \ WN7. Квітами поділена бойова ефективність:

• червоний – поганий гравець,
• жовтий – гравець середнього класу,
• зелений – хороший гравець,
• бузковий колір – дуже хороший гравець,
• фіолетовий – елітний гравець.

C 2014 в систему калькуляції був введений рейтинг WN8, його головна перевага оцінювати рівень шкоди супротивнику, що найбільше впливає на рейтинг бою і на накопичення досвіду

Також майже всі калькулятори використовують XVM-статистику. Принцип роботи полягає у середньому підрахунку ефективності, використовується математична формула.

Існує кілька сайтів, де ви можете подивитися статистику гравця world of tanks, але деякі з них володіють власними перевагами, є додаткові «фішки» як наприклад докладна статистика в кланових боях.

Можна виявити «слабка ланка» вашої команди, і якщо треба виключити його (їх) і набрати новий склад. Сайт збирає статистику кожні 24 години, що значно економить ваш час. Ще одна функція – це семафор, завдяки йому можна перевірити, чи активовано бійця, скільки боїв він провів, яку техніку використовує і т.д.

XVMMod один з перших піонерів статистики, коли моди ще були поширені, цей ресурс був єдиним місцем, щоб подивитися результати. Головним мінусом було це те, що висновок статистики потрібно було чекати майже два тижні, а якщо сервера XVM і Варгеймінг були перевантажені, то і довше. Вимагав реєстрації в особистий кабінет, потім вимагав вхід через Wargaming ID.

Від перерахованих вище сайтів лише потрібно ввести логін в грі або назва клану для виведення докладної інформації.

Таким чином, статистика WoT є мало не одним з важливих інструментів танкістів, хороший прогрес в боях впливає на бойову ефективність.

Ссылка на основную публикацию