Показаний концепт-арт костюма Шури для сиквела «Чорної пантери»

Після фільму «Месники: Війна нескінченності» залишилося безліч питань, відповідей на які поки немає, і до таких належить доля Шури. Шури, яку зіграла Летішией Райт, геніальна сестра правителя Ваканди Т’Чалли, також відомого, як Чорна пантера. В останній раз, коли глядачі її бачили, дівчина намагалася витягнути з Віжена Камінь Розуму, проте що сталося далі, ніхто не знає. Анджелла Бассетт (грає Рамонду, мати Т’Чалли і Шури) стверджує, що і вона, і її дочка Шури, входять в число тих, що вижили, проте брати Руссо говорять, що доля Шури є спойлером. Незважаючи на завісу таємничості, навколишнє героїню, її фанати не тільки розраховують на те, що Шури вижила, а й представляють, як вона буде виглядати, взявши на себе обов’язки брата, який не пережив клацання в третіх «Месники».

Концепт-арт костюма Шури

Один з учасників форуму на Reddit, підписаний як Comaji, поділився концепт-артом від Марка Уільямса. У той час, як деякі шанувальники MCU розкритикували дизайн, інші стали обговорювати ймовірність того, що героїня стане Чорної Пантерою в четвертих «Месники».

«Мені здається, що не варто виключати, що Шури займе місце Чорної Пантери в« Месники 4 »», – добавиіл один з відвідувачів форуму, в той час, як інші вважали, що це може завадити її захопленню технологіями. Хоча, якщо Халк і Тоні Старка вдається займатися кількома справами одночасно, чому у принцеси Ваканди це не вийти? У кінофільмі «Чорна Пантера» ми вже дізналися, що Шури володіє бойовими навичками.

Також фан-арт деяким нагадав комічного персонажа Біла Тигриця, вона ж Єва Айала. У той час, як костюм даної героїні зроблений під білого тигра, завжди приємно нагадати, що в котячих костюмах частіше ходять жінки, які можуть надерти дупу, і ми не проти побачити їх усіх на екрані.

Кадр з фільму «Чорна Пантера»

Даний образ змушує нас чекати з нетерпінням сиквел «Чорної пантери», який повинен вийти на екрани в найближчі пару років. На жаль, точна дата виходу картини поки невідома. Пару тижнів тому Райан Куглер, який буде працювати над сиквелом, зізнався, що робота над картиною ще навіть не розпочато.

Хоча поки неясно, як події «Месників 4» позначаться на майбутньому кінематографічної всесвіту Marvel, можна з упевненістю сказати, що фільм «Чорна пантера 2» буде знято, і, цілком ймовірно, що головного героя знову зіграє Чедвік Боузман.

Ссылка на основную публикацию