Покрокове керівництво по реєстрації та освоєння VK.com

Приходять моменти, коли з моди виходять старі шляхи спілкування і замінюються більш новими, зручними і швидкими. З плином часу з’явилася велика кількість соціальних мереж, але з них можна виділити всього лише 4. До цих соціальних ресурсів відноситься Facebook, Twitter, Vkontakte і Odnoklassniki. Зараз мова піде про найбільшою і невблаганно набирає популярність – Vkontakte.З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Як зареєструватися в контакті?
 • Як встановити тему в контакті?
 • Як зробити аватар в контакті?
 • Як знайти людину в контакті?
 • Як шукати музику, відео в контакті?
 • Як зберегти файли на комп’ютер?
 • Як змінити ім’я в контакті?
 • Як відновити пароль в контакті?
 • Як змінити пароль в контакті?
 • Як зайти в контакт, якщо закритий доступ?
 • Як видалити всі повідомлення в контакті відразу?

Дізнатися про те, як завантажити музику з VK, можна, перейшовши за посиланням.

Ця мережа була задумана як невеликий ресурс для випускників одного з інституту, але незабаром творець зрозумів її потенціал і перетворив на справжній і повноцінний світ в мережі інтернету. На відміну від західних аналогів в Vkontakte можна знайти величезну кількість найрізноманітнішої інформації світу музики, кіно, науки і розваг, в ній є буквально все.

Як зареєструватися в контакті?

Ця стаття призначена для тих, хто не знає, як зареєструватися в контакті. Для того, щоб пройти початковий етап потрібно завести собі e-mail (як зареєструвати пошту читайте тут) і володіти мобільним телефоном (надалі розповім навіщо). Увійшовши на головну сторінку сайту, слід натиснути іконку «Реєстрація». Перейдіть на сайт. Після цього необхідно заповнювати графи з даними, які будуть з’являтися на екрані.

Після цього сайт попросить номер телефону. Це потрібно для того, щоб уникнути злому сторінки і прискорити відновлення пароля на сторінку (таке досить часто буває у новачків). Відправляємо собі смс на номер і продовжуємо реєстрацію. Після введення коду потрібно придумати собі пароль для входу на сайт. Бажано його десь записати, щоб в разі непередбачених обставин його підглянути і знову не реєструватися в контакті. Після введення пароля та його підтвердження ми потрапимо на створену нами сторінку.

 

Як встановити тему в контакті?

Якщо дизайн сторінки здався Вам нудним і не особливо привабливим, то можна поставити собі колірну схему. Для цього можна використовувати програму для браузера під назвою vkopt. Її можна завантажити за посиланням https://vkopt.net/download/. Там знаходимо версію для свого браузера і викачуємо її. Ще один прекрасний і досить простий спосіб встановити тему в контакті – це скористатися сайтом https://get-styles.ru. Там знаходимо вподобану нам тему і натискаємо кнопочку застосувати. Нам пропонують завантажити невелику програму – завантажуємо її і встановлюємо. При установці програми слід стежити за тим що ми ставимо, оскільки програма пропонує налаштувати домашньою сторінкою Яндекс сервіс. Якщо Вам це не потрібно, просто натисніть установка на вибір і приберіть непотрібні галочки. Далі вона запропонує ще одну додаткову програму, але ми відмовляємося від неї і одержуємо тільки програму для теми. Після цього повертаємося на сайт і просто на тій же темі повторно натискаємо «застосувати», після чого оновлюємо сторінку і встановлюємо тему в контакті.

Як зробити аватар для контакту?

щоб створити аватар для контакту, потрібно знайти свою фотографію (бажано), але якщо такої немає, то зійде і будь-яка картинка, яка вам сподобається. Якщо ж потрібно зробити за допомогою спеціальної програми. Якщо з Adobe Photoshop і схожими з ними програмами доля не склалася, то можна спробувати такі сервіси як https://ava2ava.ru/ або https://www.avatar.bz/. У використанні вони досить прості і мають поступове опис процесу. Для того щоб встановити аватар на свою сторінку, необхідно перейти на вкладку «Моя сторінка», далі навести курсор на місце для фотографії (воно у вигляді фотоапарата) і натиснути на сплив поле “Завантажити нову фотографію». Після цього вибираємо необхідну фотографію і завантажуємо її. Після цього встановлюємо мініатюру (маленьку частину фотографії для відображення на повідомленнях) і тиснемо далі. Все, наш створений аватар для контакту встановлено.

 

Як знайти людину в контакті?

Одному в контакті робити особливо нічого, тому можна знайти своїх друзів або знайомих, в загальному тих, з ким захочеться поговорити. Для того щоб знайти людину в контакті необхідно перейти у вкладку «Люди» (вона знаходиться в самому верху панелі), і вбити всі відомі дані про людину в наявній графі. Після цього з’явиться список всіх людей, які підходять під параметри пошуку і можна буде знайти потрібного по аватару (ось тому і бажано ставити свою фотографію). Якщо цей спосіб не дав необхідного результату, можна завжди знайти людину в контакті з його «ID». Це щось на подобі серійного номера, який знаходиться в адресному рядку. Він буде виглядати приблизно так: https://vk.com/idхххххххх, де ххххххх – це певні цифри. Якщо ж Ви плануєте використовувати свою сторінку як контакт для візитної картки, то можна змінити ID. Для цього потрібно перейти у вкладку «Мої налаштування» і там знайти параграф «Адреса Вашої сторінки». Після цього вписати бажаний вами адресу, який дозволить швидко знайти вас в мережі.

 

«Все своє ношу з собою», або як шукати музику і відео?

Не варто забувати, що крім спілкування на сайті є повноцінна розважальна база. Для того щоб знайти музику і відео в контакті необхідно перейти до відповідних вкладки (Мої Аудіозаписи і Мої Відеозаписи), і там в пошуковому рядку набрати назву або виконавця. Якщо вподобану запис Захотілося зберегти до себе на сторінку, то з правого боку в кінці запису буде невелика іконка у вигляді «+», якщо ж це відео, то внизу можна буде знайти команду «Додати в мої відеозаписи». Варто зауважити, що знайти музику і відео в контакті можна, якщо вони не заборонена адміністраторами сайту або ж захищені авторським правом.

 

«Улюблена завжди під рукою – зберігаємо файли на комп’ютер

Якщо ж у Вас з’явилося пекуче бажання зберегти музику і відео з контакту до себе на комп’ютер, то доведеться трохи попотіти. Справа в тому, що ВК не підтримує такої функції, але це легко виправити. Є невелика і дуже корисна утиліта, якою я користуюся і іншим раджу. Вона називається SaveFromNet. Знайти її можна досить просто, забивши назву в пошукову систему. Після цього перейти на сайт виробника і завантажити необхідну версію для браузера. Заплутатися там складно, оскільки присутній покрокова інструкція. Після її установки, на кожному медіа файлі буде з’являтися стрілочка, яка дозволить завантажувати все на ПК. Безсумнівно, є багато інших програм для скачування, але ними я не раджу користуватися, оскільки через них дуже часто конфіденційні дані потрапляють до рук хакерів і інших зловмисників. Та й ця програма дозволить зберегти музику і відео не займаючи зайвого місця на Вашому ПК.

«Маскуючись за життя», або як змінити ім’я в контакті?

Для того щоб змінити ім’я в контакті необхідно знайти біля вкладки «Моя Сторінка» знайти скорочення «ред.». після цього в потрібне Вам поле впишіть зміни і натисніть «Зберегти». Після цього з’явиться повідомлення про те, що ваша заявка прийнята на розгляд, і якщо все піде як по маслу, то модератори змінять ім’я і прізвище. Найчастіше чоловічої частини населення зміну імені в контакті просто відмовляють.

 

«Згадуємо забуте», або як відновити пароль в контакті?

щоб відновити пароль в контакті, потрібно тримати під рукою мобільний телефон з номером, до якого ви прикріпили сторінку. На стартовій сторінці натисніть вкладку «Забули пароль?» І далі дійте по етапах. Після всієї процедури відновлення отримуємо тимчасовий пароль, який краще відразу ж змінити на свій. Варто сказати, що відновити пароль в контакті досить просто і адміністрація сайту стежить за безпекою сторінок.

 

«Безпека понад усе», або як змінити пароль в контакті?

При необхідності можна змінити пароль в контакті. Все, що необхідно – пам’ятати свій старий пароль і мати доступ до своєї сторінці. У вкладці «Мої налаштування» знайдіть графу «змінити пароль» де нас попросять ввести і підтвердити старий пароль і задати новий. За фіналу тиснемо кнопочку «Змінити пароль» і нас переводять на стартову сторінку сайту, де ми вводимо логін і новий пароль. В принципі, це вся процедура зміни пароля в контакті.

 

Як зайти в контакт, якщо закритий доступ?

Всім відомо, що начальство фірм часто закриває доступ до соціальних мереж на робочому місці. В силу цього багато людей задаються наступним питанням: якзайти в контакт якщо закритий доступ? На це питання є пара відповідей, які вже давно практикуються у народних умільців.

• Перший спосіб – налаштування браузера Opera, а саме включення режиму «турбо». Хоча це не завжди рятує в силу навантаження серверів компанії (не одні ми такі хитрі). Та й системні адміністратори теж швидко вчаться на своїх помилках

• Другий спосіб – підміна проксі-сервера. Щоб зайти в контакт якщо закритий доступ потрібно використовувати сервіс на подобі https://anonim.pro/. Правда з ними є невеликі проблеми в плані оновлення сторінок.

Як видалити всі повідомлення в контакті відразу?

У кожної людини в житті настає переломний момент. У такі моменти часто в голову приходить ідея видалити всі повідомлення в контакті відразу. Але, на жаль, таку функцію адміністрація воліла прибрати. Природно, можна скористатися сторонніми програмами для чищення, але після них про безпеку сторінки можна не згадувати. Інший спосіб видалити всі повідомлення в контакті відразу – це вичистити повідомлення в режимі діалогу. Для цього необхідно навпаки діалогу у вкладці «Мої повідомлення» з правого боку натиснути хрестик і підтвердити видалення.

«Прощай, про дивний світ», або як видалити сторінку в контакті?

Трапляється так, що сторінка настільки затягує свого володаря в віртуальний світ, що той геть-чисто забуває про сьогодення. Тому, для збереження відносин і своїх нервів доводиться видалити сторінку в контакті. Для того щоб зробити це необхідно зайти у вкладку «Мої налаштування» і там внизу знайти рядок яка звучить як «Ви можете видалити свою сторінку». Після натискання вказуємо причину і погоджуємося з видаленням сторінки в контакті. Найцікавіше те, що сторінку можна відновити до певного терміну, якщо цього не зробити, то сторінка з усією інформацією буде знищена. Дізнатися про те, що робити, якщо зламали сторінку в VK, Ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням.

висновок

Хоча це всього лише крапля тих знань, що я можу Вам запропонувати на огляд, сподіваюся, що вони все таки допоможуть освоїться в цьому новому і поки невідомому для вас мережевому ресурсі. Якщо виникнуть якісь питання – не соромтеся і запитайте, я із задоволенням допоможу Вам радою.

 

Ссылка на основную публикацию