Помилка 0xc0000005 при запуску програми: як швидко виправити

Помилка 0xc0000005 досить часто турбує багатьох користувачів Windows 7. У даній статті Ви знайдете детальний аналіз причин виникнення даної помилки, а так само способи її вирішення.

Опис помилки 0xc0000005 на windows 7

З помилкою 0xc0000005 windows 7 може зіткнутися будь-який користувач цієї ОС, причому складність цього порушення роботи може бути викликана багатьма причинами.

Спробуємо розібратися, про що говорить повідомлення, через що виникає 0xc0000005 і як впоратися з проблемою windows 7?

Причини виникнення повідомлення про помилку

Ще в 2013 році корпорацією Майкрософт був виданий пакет оновлень для windows. Метою створення було прискорення і поліпшення роботи ОС, але побічною дією такої оптимізації стала помилка при активізації додатки 0xc0000005.

Ця проблема може виникати не тільки при запуску ОС, але і при включенні окремих додатків. Причинами таких неполадок можуть стати, як самі оновлюють процеси, які видозмінюють окремі файли і змушують їх працювати некоректно, так і проблеми з оперативною пам’яттю, злетіли драйвера, засмічення системи вірусами і багато іншого.

Позитивним можна вважати той факт, що найчастіше усунути дані невідповідності можна самостійно. Дуже часто віконце з попередженням про неправильне запуску з’являється в таких випадках:

Після оновлення системи

Оновлення є найчастішою причиною порушень, при яких деякі файли і програми просто перестають функціонувати, що порушує роботу ОС.

Корпорація Майкрософт не надає чітких відповідей, чому оновлюють зміни так впливають на роботу програм, очевидним залишається тільки те, що позбуватися від неполадок необхідно і для цього існує кілька варіантів рішення.

Внутрішня помилка системної утиліти wusa.exe

Останнім часом така проблема виникає досить часто, вона може виявлятися при запуску ОС або при включенні деяких програм, її пов’язують з некоректним видозміною елементів windows.

Але фахівці виділяють ще кілька причин для виникнення порушень з wusa.exe, при якій з’являється помилка 0xc0000005 windows 7, серед них:

 1. Вплив шкідливого ПО, яке часто потрапляє в систему під виглядом файлів exe;
 2. Пошкодження окремих файлів або їх видалення іншою програмою;
 3. У разі конфлікту між програмами;
 4. Коли при оновленні були пошкоджені ключі для реєстру;
 5. Коли елементи утиліти були пошкоджені внаслідок неправильного завантаження або оновлення.

Як виправити помилку 0xc0000005 на windows 7: ефективні способи

Незважаючи на те що проблема з кодом 0xc0000005 при активізації ОС здається досить серйозною, для її вирішення існує кілька дієвих способів, втілити які можна навіть самостійно.

Відкат операційної системи

Такий спосіб усунення помилок вважається найпростішим, але дієвим, виконується він у такий спосіб:

 1. В першу чергу, необхідно згадати, коли система працювала в нормальному режимі і цю дату позначаємо, як точку відновлення;
 2. Далі слід зайти в меню «Пуск», активувати пошуковий рядок;
 3. Знайти через рядок пунктик «Відновлення»;
 4. Вказати раніше певну дату, до якої ви хочете зробити відкат;
 5. Вказавши (дату) точку відновлення, слід натиснути клавішу «далі»;
 6. Далі потрібно підтвердити свої дії кнопкою «готове»;
 7. Останнім етапом є перезавантаження комп’ютера, далі все повинно працювати нормально.

Важливо! При проведенні відкату слід бути уважними, оскільки за допомогою цього методу будуть видалені всі програми, які були залиті після дати контрольної відкатної точки.

Видалення оновлень за допомогою панелі управління

Оскільки саме поновлення найчастіше призводять до помилки 0xc0000005 при запуску ОС (7), можна просто прибрати їх.

Для усунення оновлень рекомендується зайти в «Панель управління», знайти і натиснути пункт «Центр оновлень». Далі потрібно зайти в встановлені оновлення та видалити саму останню їхню версію.

Примітка: Модифікації оновлень, які можуть призводити до збоїв, позначаються як kb: 2859537, kb: 2882822 і kb: 2872339, їх не завжди вдається прибрати класичним методом, через панель управління.

Існує інший спосіб видалення даних модифікацій, проводять такі маніпуляції з використанням командного рядка. Проводиться процедура таким чином:

 1. Одночасно натискаються клавіші Win + R для запуску форми «Виконати»;
 2. У рядку вписується «wusa.exe / uninstall / kb: 2872339»;
 3. Підтверджується дію натисканням «Ок»;
 4. У віконці, яке з’явиться теж тиснемо окей;
 5. Таким же чином нейтралізуємо і дві інших модифікації;
 6. Далі заходимо в «Центр оновлень» і по одній вибираємо зазначені модифікації, тиснемо правою клавішею і задаємо команду «Приховати».

Таким чином, оновлення будуть неактивними, і не будуть порушувати робочого процесу.

Вийти з режиму автоматичної установки оновлень в центрі Windows

Ще одним варіантом нейтралізації помилки з кодом 0xc0000005 при установці windows 7 є деактивация оновлень.

Можна зробити операцію таким чином, що оновити систему стане неможливо, при цьому ви заберете у себе можливість вносити корективи для поліпшення роботи основної програми.

Більш актуальним буде відключення автоматичних оновлень, при цьому ви зможете виробляти оновлюють дії в ручному режимі. Для відключення автоматичних оновлень, слід дотримуватися такої послідовності:

 1. Відкриваємо рядок «пуск»;
 2. Заходимо в панель управління;
 3. Знаходимо центр оновлення ОС;
 4. У лівій колонці меню тиснемо настройку параметрів;
 5. У який з’явився віконці задаємо команду, не перевіряти оновлення;
 6. Прибираємо галочки, біля рядків, які підтверджують оновлюють заходи;
 7. Підтверджуємо натисканням «ОК»;

Примітка: У деяких випадках вам може знадобитися внести зміни в систему, для цього доведеться зайти в центр оновлень і натиснути команду «Перевірити», таким чином, ми проводимо зміни вручну.

Відкат останніх оновлень системи

Якщо ви шукаєте спосіб, як прибрати помилку 0xc0000005 на windows 7, що не заморочуючись складними процесами, можна зробити це за допомогою простого відкату останніх змін.

Для цього слід пройти шлях: пуск – панель управління – система – перегляд оновлень, після чого наводимо курсор на останнє оновлення, тиснемо праву клавішу і в запропонованому стовпці команд вибираємо «видалити», перезавантажується і код винятку 0xc0000005 windows 7 зникає.

Видалення Microsoft .NET Framework 4

Щоб ви могли вибрати найбільш актуальний варіант боротьби з несправностями, пропонуємо ще один варіант, як видалити помилку 0xc0000005 на windows 7. У цьому випадку пропонуємо прибрати з системи Microsoft .NET Framework 4, для деінсталяції фреймворка заходимо панель управління, включаємо видалення програм, шукаємо наше пошкоджене Microsoft .NET Framework 4 і усуваємо його кнопкою «видалити».

Примітка: Не забувайте, що платформа Microsoft .NET Framework 4 дуже важлива, оскільки бере участь в активації багатьох програм. З цієї причини, після її видалення необхідно залити і встановити іншу версію цього елемента програмного забезпечення.

Якщо перед вами постало питання про те, як прибрати помилку 0xc0000005 на windows 7, можна скористатися запропонованими способами, виправити неполадки, але в рідкісному випадку, коли проблема не зникає, рекомендується звернутися в сервісний центр.

Ссылка на основную публикацию