Помилка 1601 при установці Skype в Windows 7

Для Skype характерні деякі помилки, типу відмови в роботі через недостатність пам’яті. Ці помилки спливають в процесі експлуатації програми користувачем. Інші помилки виникають не під час роботи, а при інсталяції програми – така помилка під номером 1601 при установці Skype на Windows 7 і інші операційні системи. У коментарі, наведеному у вікні повідомлення про збій, користувачеві повідомляється, що програма не може отримати доступ до послуг вбудованого в Ос інсталятора і пропонує звернутися до служби підтримки. Зовнішній вигляд вікна виглядає так:

Звинувачувати в цьому розробників Скайпу не варто. Справа не в програмі, а в сервісній утиліті Windows, що відповідає за процес установки: вона може бути пошкоджена, може мати невідповідну версію або навіть просто відсутні – буває всяке.

І поки ми не відновимо нормальну роботу установника, помилка 1601 буде спливати знову і знову. Наша невелика замітка присвячена вирішенню цієї проблеми і містить всі необхідні рекомендації. Як завжди, вам головне мати очі і трохи ворушити звивинами – якщо все це на місці, то по плечу будь-яка проблема. Втім, ми прибули сюди не читати нотації, а навчити вас лагодження інсталятора. Отже, в путь.

Чиним інсталятор Windows

Гранично коротка інструкція по ремонту інсталятора містить в собі такі пункти:

  • Завантажуємо і встановлюємо Windows Installer 4.5. Взяти його можна звідси:.
  • Потім запускаємо консоль (командний рядок) – робити це потрібно від імені адміністратора, інакше вводяться команди можуть не здійснитися.
  • У запрошенні командного рядка водимо наступний текст: net stop msiserver && msiexec / unreg. Сенс цієї інструкції в тому, щоб тимчасово зупинити інсталятор.
  • Завантажуємо і встановлюємо утиліту під ім’ям WICleanup.exe. Джерело для скачування:.
  • Оскільки утиліта не потребує інсталяції, то просто запускаємо її від імені адміністратора.
  • Відкриється вікно з кнопкою «Scan» – натисніть цю кнопку і дочекайтеся закінчення сканування.
  • Перед вами з’явиться список файлів, а навпроти кожного – «галочка». Проставте все галочки і натисніть кнопку «Delete».
  • Запусків зупинений інсталятор по команді: net start msiserver && msiexec / regserver.
  • Повторюємо спробу встановлювати Скайп – по ідеї, все повинно вийти.

Всю цю послідовність дій можна виконати за лічені хвилини. Наведені тут відомості можуть виявитися корисними і в інших обставинах. Не тільки Скайп, але і багато інших програм скаржаться на Windows Installer.

Ссылка на основную публикацию