Помилка 80070005 при оновленні Windows 7

Помилок таких виникає кілька, але нас буде цікавити збій під номером 0x80070005, а також те, як виправити помилку оновлення ОС Windows 7 під кодом 80070005. Кожна така неполадка свідчить про одне: про наявність проблем зв’язку між локальним ПК зі встановленою на ньому оновлюється «сімкою »і сервером фірми-виробника таких оновлень (зазвичай це сервер самої Microsoft або один з асоційованих з MS дата-центрів).

У підсумку, коли локальний ПК пробує зажадати той чи інший ресурс приділений сервера, він отримує відмову через порушення прав доступу. На комп’ютері клієнта це буде виглядати так:

Прямо скажемо, ніякої особливої ​​і корисної інформації отримати з цього повідомлення не виходить. Знавці англійської або просто ті, хто дружить з однією з програм-перекладачів, відразу зрозуміють, в чому справа.

Фактично їм повідомляють про те, що деякий додаток не може бути інстальовано з неясної причини. Зазвичай такою причиною виявляється або збій файлової системи сервера, або порушення при підключенні до нього віддаленого абонента.

Наведемо ряд причин, що викликають помилку під номером 0x80070005, ім’я на увазі інформацію, корисну для звичайного користувача. Тобто вкажемо ряд ситуацій, коли на практиці виникає згадане виняток:

 • Безуспішна спроба оновити систему через «Центр Оновлень».
 • Настільки ж невдала спроба отримати ліцензію за допомогою вбудованого в ОС механізму активації.
 • Випадок, що стоїть трохи осторонь від двох попередніх, – неможливість скористатися стандартними засобами відновлення.

У всіх трьох випадках віддалений ресурс відмовляє нам у доступі, видаючи відповідне віконце. Як боротися з цим злом, ми дізнаємося далі.

Як побороти проблему?

Оскільки при установці оновлень думати про що-небудь вже пізно, «відкатуємо» все не до кінця інстальовані пакети і проводимо таку ремонтну процедуру. По ходу справи нам знадобиться завантажити з мережі одну невелику утилітки і створити на її базі пакетний bat-файл. Тобто такий командний файл, що виконується під керуванням командного процесора самої Windows. Як виправити Windows 7 з його допомогою? Ось найпростіша інструкція:

 • Запускаємо браузер і шукаємо в мережі програмку під ім’ям SubInACL.exe – вона спеціально виготовлена ​​як патч dllregisterserver 0x80070005.
 • Відшукавши програму, завантажуємо її в корінь жорсткого диска, точніше кажучи – в підпапку кореня з такою ж назвою, як і сама утиліта (С \ Cubinacl \ Cubinacl.exe).
 • Тепер відкриваємо «Блокнот» і вносимо туди такий текст, як на малюнку нижче:
 • Зберігаємо вміст цього документа з розширенням .bat. Для цього у другому полі ( «Тип файлу») вікна збереження в «Блокноті» вибираємо значення «Все файли». А в першому вказуємо будь-яке ім’я tol з розширенням. bat. Місце збереження – «Робочий стіл» – це важливо!
 • Тепер залишається тільки запустити цей «батник» на виконання і дочекатися результатів його роботи. Після чого перезавантажити комп’ютер.

За ідеєю, все повинно запрацювати нормально, а помилка оновлень Windows – перестати з’являтися. Якщо ж нічого не виходить, то виправляємо таким чином:

 • Відключаємо антивірусний пакет.
 • Тестуємо обсяг жорсткого диска. Його може виявитися недостатньо для закачування пакетів оновлень.
 • Прибираємо атрибут «Тільки для читання» з папки під ім’ям «System Volume Information».

Ссылка на основную публикацию