Помилка appcrash – як виправити windows 7, докладний посібник

Кожен користувач ПК хоч раз у житті стикався з неприємною ситуацією: при запуску гри або програми, замість бажаного результату, на дисплеї комп’ютера з’являлося вікно, в якому було вказано на те, що виникла помилка Appcrash.


Малюнок 1. Зовнішній вигляд помилки Appcrash на домашньому ПК

Що таке помилка Appcrash?

Користувачі, при появі проблеми, використовують запит: «Appcrash помилка як виправити Windows 7?». Але, перш ніж усувати проблему, потрібно мати уявлення про те, що вона з себе представляє (Малюнок 2).

Говорячи простою мовою, це конфлікт програмного модуля і системи. Так, в повідомленні про збій, виводиться інформація про розширення файлів програмного продукту, з якими конфліктує операційна система (в тому числі esent.dll, ntdll.dll).

Примітка: Подібного роду несправність поширена на таких ОС, як Windows 7 і Vista.


Малюнок 2. Візуальна демонстрація помилки Appcrash

причини появи

Що стосується причин виникнення збою, то, як правило, це наслідок:

  • спроб запуску високопродуктивних ігор і програм на комп’ютері зі слабкими характеристиками (Малюнок 3);
  • блокування додатків захисними механізмами системи;
  • використання застарілої версії оновлень ОС;
  • наявності вірусів;
  • пошкодження важливих системних файлів;
  • несумісності програмних продуктів.

Для більш ефективного «лікування хвороби», важливо правильно провести діагностику причин збою, інакше, некваліфіковані дії можуть не виправити від неприємності, і погіршити стан персонального комп’ютера.


Малюнок 3. Зовнішній вигляд помилки Appcrash під час гри

Помилка Аppcrash – як виправити на Windows 7 64

Для позбавлення від неприємності, треба просканувати персональний комп’ютер на наявність вірусів. Це, найкраще робити, за допомогою антивірусної програми. Завантажити антивірус Avast! можливо у нас на сайті.

Найбільш оптимальним варіантом є перевірка дискового простору за допомогою декількох захисних програм.

Прімачаніе: Антивіруси доведеться по черзі видаляти і встановлювати, так як такого роду ПО погано поєднується один з одним.

Якщо шкідливих файлів і скриптів не було виявлено, тоді необхідно здійснити перевірку функції DEP. Вона знаходиться в папках, де розташовані системні файли. Призначення DEP – блокування додатків, які потенційно становлять загрозу безпеці ПК. Для відключення, або додавання виконуваного файлу в список виключень, необхідно виконати наступний шлях: «Панель управління», «Система», «Додатково», «Швидкодія», «Параметри», «Запобігання виконання даних» (Малюнок 4).


Малюнок 4. Запобігання виконання даних DEP для захисту комп’ютера

Після, відкриється меню, в якому користувач має можливість або відключити захисний скрипт, або ж додати в його список винятків потрібні файли і програми.

Якщо від помилки позбутися не вдалося, значить, причина криється в самій операційній системі або виконуваних файлах. Для початку, слід оновити ОС. Особливо це важливо для тих користувачів ПК, які відключили автообновление.

Якщо збій виникає через додатки, яке використовує ресурси відеокарти, то необхідно встановити DirectX 9, 10 або 11 версій. У стандартному наборі програм операційної системи, цих утиліт немає. Також, некоректно можуть працювати або приводити до помилки додатки під Basic.

В цьому випадку, буде потрібно встановити базовий набір мови. Якщо нічого не допомагає, значить, потрібно встановити спеціальні утиліти, які дозволять усунути збій. До найбільш ефективному інструменту для боротьби з Appcrash, можна віднести додаток FIX.

Слід уважно простежити за тим, як виглядає шлях до папки, куди встановлена ​​програма. Деякі додатки можуть нестабільно функціонувати через наявність в «адресу» російських букв.

Наприклад, якщо програма встановлена ​​шляхом: «D / Programms / Dreamweawer1», то проблем не виникне, проте, якщо шлях буде виглядати так: «D / Програми / Dream) weawer1», тоді і може з’явитися збій в запуску програмних продуктів.

Важливо перевірити стан системного реєстру. Це робиться допомогою таких програм, як CCleaner і Reg Organizer (Малюнок 5). Остання дає можливість провести перевірку стану реєстру, усунути помилки в ньому, а також виконати дефрагментацію.


Малюнок 5. Перевірка системного реєстру на наявність помилок в програмі CCleaner

Збій виникає і через спроби запустити ресурсномістке додаток на слабкому ПК. Виходом стане або модернізація комп’ютера, або відмова від використання такого програмного забезпечення.

Якщо перераховані вище методи так і не дозволяють усунути проблему, то, доведеться перевстановити операційну систему. Попередньо знадобиться скопіювати важливі файли на зовнішній носій, а при інсталяції ОС, буде потрібно провести повне форматування розділів жорсткого диска.

За допомогою перерахованих вище методів, можна знайти відповідь на питання: «Appcrash помилка як виправити Windows 7 64?».

Прімачаніе: Методи боротьби з несправністю, описані вище, також підходять і для використання на 32-х (86Х) бітної Windows 7.


Малюнок 6. Встановлення версії ОС і розрядності системи

Помилка Аppcrash – як виправити на Windows 7 32

Для того щоб вирішити проблему, багато користувачів вводять в пошуковому рядку браузера наступний запит: «appcrash помилка як виправити Windows 7 32». При проведенні діагностики, і виявлення причин збою роботи додатків, важливо звертати увагу на розрядність системи.

Так, ПО, призначене для 64-бітової версії ОС, що не буде стабільно функціонувати на 32-розрядної ОС. Крім того, якщо проблема виникає з іграми, буде потрібно завантажити і встановити утиліту Games Booster, яка проведе діагностику, і виявить відсутні файли, необхідні для стабільного запуску ігор.

В підведення підсумків, варто сказати, що рішення такої проблеми, як помилка Аppcrash, багато в чому залежить від причин її появи. Вищеописані методи, ефективні на 32 і 64-бітної Віндовс 7. Відмінності можуть полягати лише в розрядності встановлюваних програм. Також, особливу увагу слід приділити діагностиці появи проблеми, адже від якості діагностичних робіт, залежать і способи усунення несправності.

Проблему вирішують за допомогою ряду простих дій. Якщо методи не допомагають усунути збій, тоді перевстановлюють ОС.

Ссылка на основную публикацию