Помилка memory management в windows 10: способи її усунення

У користувачів ОС Windows іноді виникають проблеми з так званим синім екраном смерті. Однією з помилок, яка може його викликати, є – Memory_Management.

Вона може з’явитися як при завантаженні комп’ютера, так і в процесі його роботи. Основна причина – збої в роботі апаратної і програмної частини пам’яті. До них можна віднести несправність драйверів, оперативної пам’яті або вінчестера. Крім того, помилку може спровокувати вірус, неправильні настройки електроживлення або застаріла версія BIOS.

Виправлення помилки memory management на windows 10

Виправити проблему можна самостійно, скориставшись простий покрокової інструкції:

  1. Створіть точку відновлення операційки для захисту даних, що зберігаються на пристрої.
  2. Увійдіть в безпечний режим роботи та введіть слово «verifier» в пошуковий рядок.
  3. У діалоговому вікні диспетчера перевірки драйверів виберіть вкладку «Створити нестандартні параметри (для коду програм) і клікніть далі.
  4. На наступному етапі потрібно вибрати відразу кілька типів тесту, поставивши навпроти них галочку: обов’язкова перевірка IRQL, особливий пул, відстеження пула, виявлення взаімоблокіровок, перевірка відповідності вимоги DDI, перевірки безпеки та інші.
  5. Клікнувши «Далі», ви потрапите в наступне діалогове вікно, де потрібно вибрати пункт вибору імені драйвера зі списку.
  6. Ви побачите список всіх встановлених на вашому ПК драйверів. Потрібно вибрати всі продукти, крім Windows, поставивши напроти потрібних пунктів позначку.
  7. Запускаємо перезавантаження пристрою. Система почне збирати дані і проводити діагностику. У деяких випадках перезапуск проводять кілька разів.

Після завершення аналізу рекомендуємо скористатися програмою BlueScreeView, яка покаже, який саме софт викликав збій (його виділить рожевим кольором). Його видаляють і встановлювати заново заново.

Примітка: Якщо протягом 24 годин після запуску перевірки синіх екранів більше не було – проблема не в драйвері.

Також необхідно протестувати апаратну частину ПК. Для цього використовують Memtest86, яка допомагає проаналізувати роботу оперативної пам’яті і жорсткого диска. Також рекомендуємо оновити BIOS до останньої версії, а якщо помилку видає комп’ютер з вбудованим акумулятором, виставивши збалансований режим електроживлення у вкладці ПКМ в меню Пуск. Обов’язково перевірте пристрій на віруси.

Ссылка на основную публикацию