Помилка оновлення 0x80070422: як виправити помилку в Windows 10

Щоб виправити помилку оновлення з кодом 0x80070422, потрібно зайти в Панель управління -> Брандмауер Windows. Перейти в розділ Запуск і вихід із брандмауера Windows. Поставити галочки навпроти Повідомляти, коли брандмауер Windows блокує нову програму в настройках параметрів для приватної і суспільної мереж.

Зміст:

Причини появи помилки 0x80070422

Помилка з кодом 0x80070422 виникає при внутрішніх конфліктах брандмауера Windows, установника, служби оновлень або інших компонентів системи. Виправити помилку і запобігти її появу можна, змінивши вигляд брандмауера або Центру оновлень Windows. Вікно з повідомленнями про неполадки виникає при припиненні роботи компонентів Windows.

Помилка 0x80070422 виникає при припиненні роботи служб і компонентів наступного типу:

 1. Оновлення системи. В цьому випадку виникнення помилки безпосередньо пов’язано з запуском служби Windows Update.
 2. Процеси, пов’язані з викликом віддалених процедур. Це можуть бути будь-які процеси, що використовують віддалені програми або пристрою.
 3. Служби криптографії. Завданням цих служб є кодування при обміні інформацією між службами Windows і сторонніми адресатами.
 4. Компоненти зберігання завантажувального інформації.
 5. Фонова інтелектуальна передача даних. Використовується, в основному, при скачуванні нових файлів. Забезпечує стабільний зв’язок і якісну передачу даних між сервером і клієнтом.

Часто відразу зрозуміло, в який саме службі виникає помилка, оскільки назва цієї служби висвічується в самому повідомленні. Помилка також може виникати через зараження комп’ютера троянами або вірусами.

Вірусні програми часто намагаються втрутитися в дії брандмауера і інших засобів захисту. В результаті цих дій захисні компоненти можуть припинити роботу, а користувачеві буде показано повідомлення про помилку служби.

Зміна налаштувань служби Windows

Найпростішим способом виправлення помилки є відкат Windows до однієї з точок відновлення. Як це робити, ми вже писали в іншій статті. Якщо ж цей спосіб не підходить, можна спробувати скористатися ще одним простим методом вирішення змінити налаштування Центру оновлень Windows.

Щоб змінити установки служби Windows потрібні права адміністратора. Активувати права адміністратора можна за допомогою запиту в командний рядок. Слід розуміти, що даний метод допоможе виправити помилку 0x80070422 тільки в тому випадку, якщо вона викликається компонентами автономного установника оновлень або центру оновлень. Для виправлення помилок, викликаних компонентами захисту і брандмауером Windows, слід перейти до налаштувань брандмауера.

Для виправлення помилки установника оновлень потрібно зайти в Windows 10 під ім’ям адміністратора:

 1. Натиснути правою кнопкою миші на значку Пуск або натиснути комбінацію клавіш Win + R і ввести cmd.exe, натиснути Enter.
 2. Перейти в розділ Командний рядок (адміністратор). У свіжих версіях системи назва змінилася на Windows PowerShell.
 3. Залежно від налаштувань безпеки, має з’явитися вікно Контролю облікових записів про внесення змін на комп’ютер. Потрібно натиснути Так, щоб запустити командний рядок.
 4. У вікні командного рядка потрібно ввести net user адміністратор / active: yes і натиснути Enter.
 5. Дочекатися написи Команда виконана успішно, після чого закрити вікно.
 6. Відкрити меню Пуск. Знайти користувача Адміністратор. Увійти в цей обліковий запис.
 7. Натиснути Пуск -> Виконати або скористатися комбінацією клавіш Win + R.
 8. У віконці, що з’явилося ввести services.msc, натиснути Ок.
 9. Знайти в списку служб служби Windows Update, натиснути по ньому правою кнопкою миші, перейти в Властивості.
 10. У вкладці Загальне знайти пункт Тип запуску і вибрати варіант Автоматично.
 11. Натиснути Застосувати, потім Ок, щоб зберегти зміни.

Після виконання цих дій необхідно перезавантажити комп’ютер, щоб зміни вступили в силу. Якщо помилка 0x80070422 викликається центром поновлення, то ці дії повинні виправити проблему. Якщо ж помилка продовжила з’являтися після перезавантаження, або причиною її появи є інша системна служба, слід аналогічним чином відключити їх або змінити налаштування запуску.

Зміна налаштувань брандмауера Windows

Брандмауер Windows друга за популярністю причина появи помилки 0x80070422 після Центру оновлень. Для того, щоб позбутися від помилки, необхідно зайти в налаштування брандмауера в Панелі управління і зменшити можливості системи захисту. Якщо змусити брандмауер повідомляти про блокування нових процесів і додатків, то замість помилок будуть з’являтися повідомлення про дозвіл або блокування доступу з додатком.

Для зміни налаштувань брандмауера в Windows 10 потрібно:

 1. Натиснути Пуск, перейти в Панель управління.
 2. У правому верхньому куті знайти кнопку Перегляд і вибрати формат відображення Великі значки.
 3. Знайти в списку всіх відобразилися елементів управління Брандмауер Windows і відкрити його.
 4. У лівій частині екрана клікнути на пункт меню Включення і відключення брандмауера Windows.
 5. Виставити в розділах Параметри для приватної мережі та Параметри для громадської мережі наведене нижче Включити брандмауер Windows і поставити галочку Повідомляти, коли брандмауер Windows блокує нову програму.

Найголовніше не повинно стояти галочки біля пункту Блокувати всі вхідні підключення, в тому числі для додатків, зазначених у списку дозволених програм. Саме ця настройка часто викликає помилку при спробі підключення до серверів оновлення або при установці / запуску програм.

Якщо не допоміг жоден із зазначених способів, слід зберегти всі важливі дані і повернутися до варіанту відкату системи до останньої контрольної точки відновлення. Якщо причиною проблеми були віруси, очищення комп’ютера від шкідливого коду не гарантує справну роботу брандмауера і інших систем. Якщо файли Windows були пошкоджені, все одно буде потрібно відкат або перевстановлення ОС.

,

Відключення або видалення непотрібних розширень з Google Chrome проводиться в налаштуваннях. Для управління розширеннями досить ввести в адресному рядку chrome: // extensions /. Розширення не обов’язково видаляти з браузера остаточно.

Ссылка на основную публикацию