Помилка передачі даних скайп: як уникнути її?

З такою програмою, як Skype, ви можете насолоджуватися спілкуванням з бажаним співрозмовником хоч 24 години на добу. Часто цю програму використовують не тільки як розвага, але також і для роботи, наприклад, начальник часто створює групу для спілкування з підлеглими. І все прекрасно, поки одного разу замість того, щоб звично зайти в Skype, ви бачите вікно, в якому вказана помилка передачі даних. Природно, обійти її не вдається, і вхід в програму для вас стає неможливим.
Можна скільки завгодно хвилюватися з цього приводу, робити якісь очевидні кроки, але все залишається на тому ж місці – помилка передачі даних скайпу не пускає вас. Що в такому випадку і як працювати далі – дізнаєтеся нижче.

видалення файлу

Для початку спробуйте все ж перезавантажити свій комп’ютера, хто знає, може проблема усунеться сама собою. Якщо ж ні, дотримуйтесь подальшої інструкції. Перш за все, вам потрібно вийти з Skype. Щоб це зробити, в треї біля годинника натисніть по відповідному значку і виберіть “Вихід з Skype».

Далі, якщо вмієте, зробіть прихованими видимими приховані файли і зайдіть в свій профіль Скайпу на комп’ютері. Для цього вам потрібно зайти в Параметри папок і прибрати галочку навпроти параметра “Показати приховані файли і папки”. Якщо не вмієте, просто скопіюйте «% appdata% \ skype» (без лапок) в рядок пошуку, яка знаходиться в пусковому меню. Перед вами відкриється віконце з усіма даними для Skype, в тому числі, і з папкою, на якій буде вказано ваш логін.

Зайдіть в неї, і серед перерахованих файлів знайдіть «main.iscorrupt», клікніть по ньому правою мишачої клавішею і видаліть. Готово, тепер ви без перешкод можете продовжувати спілкування в Скайпі.

Щоб видалити обліковий запис

Втім, вищеописаний спосіб – не панацея, і деяким користувачам він не допомагає. В такому випадку рятує ще один. Для його реалізації знову вийдіть з Skype і зайдіть в папку загальних даних цієї програми в точності так, як я описала вище. Але тепер вам не потрібно заходити в папку, яка названа аналогічно вашому логіну. В даному випадку ви повинні перейменувати цю папку, додавши до імені приставку з будь-яких букв.

Тепер зайдіть в Skype знову і знову вийдіть з нього. Поверніться назад в папку Skype і зверніть увагу, що тепер у вас дві папки з вашим логіном: одна з тільки що дописаною приставкою, а друга – звичайна. Зайдіть в ту, що з приставкою, скопіюйте з неї файл «main.db» і вставте його в нову папку. Ось і все, подальше використання Скайпу не повинно викликати питань.

Ссылка на основную публикацию