Помилка при ініціалізації програми 0xc0000135 windows xp

Доброго времени суток, передплатники та гості блогу.

Під час запуску будь-якої програми або гри використовуються різні ресурси комп’ютера. Потрібна нам утиліта правильно виконує свій функціонал, поки кожен її елемент працює так, як необхідно. Але іноді з різних причин використовуються раніше рішення перестають частково або повністю відкриватися. Зазвичай це пов’язано з наявністю невідповідної версії відповідного забезпечення. Проблема в основному супроводжується появою таблички, на якій написано: «Помилка при ініціалізації програми 0xc0000135 Windows XP». Вирішується вона просто і в статті далі я розповім, як саме це можна зробити.

опис

Вищезгаданий недуга виникає при запуску гри або програми. Вона характерна лише для операційних систем від корпорації Microsoft. Таке відбувається в разі відсутності на комп’ютері правильного видання пакета .NET Framework або деяких компонентів, що входять до його складу.

Що це таке? Дане рішення дозволяє взаємодіяти окремих частин коду програми, написаної на різних мовах програмування. Звичайно ж це максимально спрощений варіант.

І коли користувачі запускають ПО, спочатку перевіряється наявність правильного видання ПО. У разі відсутності – з’являється попереджувальне вікно.

вихід

Як виправити вищезазначену проблему? Все просто – виконуємо кілька основних рухів:

  1. Вирушаємо в «Пуск»І«Панель управління».

  2. Далі заходимо в «Установку і видалення програм». Вибираємо всі компоненти, які відносяться до .NET Framework і видаляємо їх. Перезавантажуємося.

  3. Далі необхідно завантажити відповідну збірку для вашої ОС. Для цього достатньо перейти за посиланням і потім натиснути відповідну кнопку.

  4. Після того, як пакет виявиться на пристрої, запускайте його.

  5. Перезавантажувати комп’ютер і перевіряйте.

Що робити якщо і це не допомогло? Можете спробувати встановити інші комплектації програмного забезпечення. У деяких випадках це допомагає.

Якщо це не вирішило ситуацію, можливо варто задуматися про перевстановлення операційної системи.

Як завжди, на дану тематику є відео, подивитися яке можна, перейшовши за посиланням:

Що ж, як видно, насправді вищезгадана помилка не є серйозною. Вона вирішується просто і швидко.

Сподіваюся, ви зможете прибрати проблему із запуском додатків на своєму пристрої.

Ссылка на основную публикацию