Помилка при направленні команди з додатком Excel: рішення

Багато хто стикався з відмовою системи відкрити книгу .xls. При цьому, відкриття з меню функціонує. Також допомагає перетягування значка файлу з папки в активну область. Але подвійне клацання по книзі видає повідомлення «Помилка при направленні команди з додатком Excel». Розглянемо різні дії для виправлення ситуації.

Microsoft Excel: помилка при направленні команди з додатком – причини

Перерахуємо в чому може полягати справа:

  1. Збій або конфлікт в надбудовах. Модулі можуть конфліктувати або мати помилки в коді.
  2. Кликання на файлі, коли програма Excel знаходиться в процесі виконання завдання (частіше фоново, непомітно). При завантаженні він намагається вирішити проблеми, а тут з’являється вимога відкрити таблицю. Генерується помилка.
  3. Проблеми в пакеті Microsoft Office.

Помилка при направленні команди з додатком Excel може виникати в версіях 2003, 2007, 2010 2013, 2016. Розглянемо різні способи усунення.

Відключаємо динамічний обмін даними

Це найпопулярніший метод лікування. Заходьте в меню «Файл». І клікайте по параметрам. У розділі «Додатково» шукайте пункт, який дозволить ігнорувати DDE. Ставте галочку і натискайте ОК. Спробуйте відкрити будь-яку книгу Excel. Не допомогло? Рухаємося далі.

Відновлюємо віртуалізацію досвіду користувача (UE-V)

Спеціально для виправлення цієї помилки напрямки команди був випущений пакет виправлень. Якщо ви відключили оновлення, то доведеться встановити його вручну. Завантажити його можна.

Перейдіть по посиланню вверху і прийміть угоду користувача. Клацніть галочку і вкажіть адресу електронної пошти. Посилання на скачування буде відправлена ​​на вказану адресу. Виділіть її та вставте в адресний рядок браузера. Завантаження почнеться автоматично. Натисніть на ярлик і почнеться установка. Пройдіть її покроково і перезавантажте комп’ютер. Спробуйте знову двічі клікнути на документі, щоб відкрити його. Знову побачили повідомлення «Помилка при направленні команди з додатком Excel»? Значить пробуємо виправити надбудови.

Відключення зайвих бібліотек

Переходьте по шляху Файл – Параметри і клікайте по надбудовам. Внизу є елемент меню, що випадає. Тут потрібні «Надбудови COM». Клікайте і переходите до них. Знімаємо всі галочки і запускаємо Excel. Якщо це допомогло позбавити від помилки при направленні команди з додатком, то ставте галочку по одній. Таким чином ви знайдете надбудову, яка є джерелом появи повідомлення. Якщо ж це не допомагає усунути помилку при направленні команди з додатком, то необхідно відключити сумісність.

Міняємо режими запуску

Відкрийте папку з розташуванням Excel. Для цього натисніть на пуск і знайдіть ярлик програми. Натисніть на ньому праву кнопку миші (ПКМ) і виберіть «Додатково» – «Перейти до розташування файлу». У папці, натискайте ПКМ на значку програми і вибирайте «Властивості». У розділі «Сумісність» зніміть галочки в пунктах «Запуск від імені адміністратора» і «Запуск в режимі сумісності». Ще одна причина проблеми напрямки команди з додатком може полягати в порушенні зіставлень файлів з виконуваною програмою.

встановлюємо зіставлення

Через пошук знайдіть панель управління. Перейдіть в програми. І виберіть програми за замовчуванням. Зайдіть в зіставлення. Знайдіть розділ з .xls файлами. Встановіть для цього типу виконуваний файл. Для цього натисніть «Змінити програму» і виберіть відповідну програму. Якщо система не виявила файл, натисніть посилання «Інші додатки» і знайдіть його в системі. Аналогічно встановіть програму і для інших розширень. Якщо помилка при направленні команди з додатком Excel продовжує з’являтися, треба оптимізувати завантаження малюнків.

Відключення апаратного прискорення

Зайдіть в «Файл» – «Параметри» – «Додатково» і в розділі «Екран» поставте галочку на відключення апаратного прискорення. Якщо жодне з перерахованих вище дій не допомогло впоратися з помилкою при направленні команди з додатком Excel, то встановіть оновлення Windows. Це робиться параметрах системи (кнопка «Пуск» і шестерня), в розділі «Центр управління Windows». Натисніть кнопку перевірки активних оновлень. Не забудьте перезавантажити комп’ютер після установки оновлень.

Якщо причина збоїв полягає в Office, то його можна відновити. Для цього натисніть ПКМ на кнопці головного меню і виберіть пункт «Програми та можливості». Знайдіть пакет Office, який у вас встановлений і клацніть по ньому. При виборі зміни вам буде запропонований вибір методів відновлення. Спочатку виберіть швидкий варіант, а якщо він не допоможе, то відновлюйте по мережі. У будь-якому випадку слід натиснути кнопку «Відновити».

Якщо навіть після цього помилка напрямків команди з додатком продовжує вас турбувати, слід перевстановити Microsoft Office. Це крайній захід, і сподіваємося, що у вас до такого не дійде.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию