Помилка розпакування файлу оновлення World of Tanks

Багато стикаються з такою проблемою як помилка розпакування файлу оновлення World of Tanks, причин для цього може бути декілька. По-перше, ваш ігровий клієнт може бути недозавантажений, а точніше його ресурси.

Припустимо, гра завантажилася на 3.3 Гб, тобто на половину, а потім вибило цю помилку

Перевірте активність вашого антивіруса, можливо його потрібно відключити під час установки оновлення. У антивірусі може бути вбудований фаєрвол, то є спеціальна утиліта, яка блокує вхідні звернення до серверів, його теж бажано відключити на час.

Також можна спробувати відключити засоби брандмауера, вбудованого в операційну систему Windows, або просто додати гру в виключення брандмауера. Для цього потрібно створити правило для програми, вказуємо папку з грою і файл програми. Після того як правило створиться, бажано перевстановити клієнт і завантажити ресурси знову.

Наступна причина цієї помилки найчастіше зустрічається на ноутбуках, у яких інтегрована відеокарта працює на пару з зовнішньої

Через те, що лоунчер не може вчасно визначити, який у вас відеоадаптер, вона найчастіше перемикається на інтегровану карту, і там може не вистачати відеопам’яті. Для цього потрібно зайти в властивості свого графічного адаптера AMD / Intel / Nvidia у вкладку 3D-параметри, спробуйте додати цю гру в список додатків.

Якщо ж це не допомогло, то потрібно перевірити ваш жорсткий диск на наявність помилок, іноді буває так, що на жорсткому диску з’являються бед-сектора, пов’язано це найчастіше зі зношеністю жорсткого диска, або якихось пошкоджень.

При наявності таких секторів система часто вибиває помилки, наприклад, не може записати якийсь файл або прочитати його, ось через це і виникає помилка розпакування файлу оновлення World of Tanks. Тут вам необхідно зайти у вбудовані засоби Windows і провести перевірку на наявність помилок.

В утиліті перевірки потрібно вибрати галочку «перевіряти і виправляти пошкоджені сектора» і почати перевірку. Це займе деякий кількість часу, перевірка відбувається під час перезавантаження ПК, вбудованої утилітою Chkdsk в кілька кроків, дочекайтеся закінчення перевірки.

Якщо у вас з’явилася якась помилка під час перевірки, її потрібно скопіювати з файлу звіту і відправити в центр підтримки Wargaming вони вам повинні допомогти вирішити проблему. Якщо у вас все-таки апаратна проблема з жорстким диском, його слід замінити на новий.

Під час подачі заявки, не забудьте прикріпити файли з балками, або зображення де вказана помилка.

Якщо і це не допомогло, то потрібно перевірити свою оперативну пам’ять, так як деякі ресурси гри спочатку копіюються в оперативну пам’ять, якщо з нею не все в порядку, може виникнути ця помилка і вам буде потрібно поїхати в сервіс і замінити оперативну пам’ять, після спробувати завантажити гру знову. Сподіваємося, що один з наших порад допоможе вам, і ви знову зможете пограти в World of Tanks.

Ссылка на основную публикацию