Помилка “з’єднання скинуто” в яндекс браузері

Незважаючи на всі очевидні переваги, якими володіє яндекс.браузер, не можна пройти повз деяких його недоліків. Як правило, проявляються вони у вигляді дрібних помилок, хаотично з’являються в процесі роботи з програмою.

Найбільш відомою проблемою, представляється довільний скидання з’єднання, що спостерігається частіше у користувачів, що намагаються завантажити веб-сторінки вітчизняних сервісів.

Помилка та її причини

З огляду на те, що конкретні причини виникнення подібної помилки досі залишаються виявленими, має сенс розібрати типові випадки її прояву.

У переважній більшості випадків, помилку з’єднання скинуто яндекс.браузер відображає при спробі завантажити вітчизняні портал, на зразок Mail.ru, Yandex та інші російськомовні сайти. Дана проблема була помічена користувачами ще у восьмій версії Windows і залишилася невиправленої аж до теперішнього часу.

Важливо враховувати, що настільки некоректні прояви мають місце бути не тільки з браузером яндекс, а й у випадку з іншими додатками, такими як Opera, Chrome та інші, створені на одній програмній базі.

Серед найбільш дієвих методів, які змогли допомогти користувачам в усуненні несправності, слід виділити:

  • Зміна параметрів проводового інтернету;
  • Зміна використовуваного антивіруса;
  • Відключення доповнень.

Оскільки універсального рішення даної несправності не існує, виникає необхідність спробувати всі дані методи по черзі, щоб напевно усунути незручну проблему.

усунення несправності

Для того, щоб відновити коректну роботу браузера, потрібно перейти у вкладку мережу, що в треї меню Пуск, після чого, вибрати Центр управління мережами. Там, необхідно змінити параметри адаптера, вибравши відповідну категорію. З’явився список містить використовуваний адаптер, на який слід натиснути правою кнопкою і вибрати пункт Властивості.

У них, інтерес для користувача представляє кнопка Налаштувати, а потім – розділ Додатково. Виділивши параметр TCP Checksum Offload (IPv4), буде потрібно задати йому параметр вимкнено (disabled), що дозволить вирішити проблему в більшості випадків.

У деяких ситуаціях, проблема може бути викликана некоректною роботою антивірусних додатків. При виникненні подібних проблем, буде незайвим видалення антивіруса і перевірка працездатності браузера на проблемних сайтах. Якщо несправність не усунуто, антивірусне ПЗ необхідно встановити знову.

Ссылка на основную публикацию