Помилки при створенні VPN-з’єднання

Помилка Причина Рішення
В операційній системі глобально заборонено використовувати шифрування Якщо використовується операційна система Windows XP, то відкрийте редактор рєєст (regedit.exe) і перевірте, чи є в ключі HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ RasMan \ Parameters параметр ProhibitIpSec. Якщо він є і має значення «1», то змініть його на «0» і перезавантажте компьютер.Вніманіе !!! Якщо ваш провайдер інтернет використовує для надання доступу в Інтернет VPN-підключення l2tp при зміні даного параметра може пропасти доступ в Інтернет. В такому випадку вам необхідно повернути налаштування в значення «1» і перевантажитися. За додатковою консультацією передзвоніть за зазначеною на цій сторінці телефону.
Введено невірний логін і / або пароль Ввести правильний логін і пароль. Або, якщо раніше це VPN-з’єднання вже працювало, необхідно повторно ввести логін і пароль.
Проблеми з брандмауером Windows Seven Помилка рідкісна. Допомогло тільки відключення брандмауера. Не самий хороший вихід, але інших поки не знаємо
Користувач VPN з таким іменем вже підключений Це помилка виникла зовсім недавно, схоже після чергового патча від Microsoft для Windows7 щось змінилося і замість помилки 738 стала виникати помилка 720. На відміну від другої проблеми приводить до помилки 720 описаной нижче ця помилка виникає тільки на ПК з ОС Windows7 і відбувається вже після того як пройшла «Перевірка імені користувача та пароля …» і «Реєстрація комп’ютера в мережі …». Таким чином для помилки 720 з такими симптомами рішення описано в пункті з 738-ой помилкою
Збій в операційній системі в стеці протоколів TCP / IP Тема дуже об’ємна, тому даємо посилання на сайт де описані можливі кроки. Зі свого боку рекомендуємо скористатися 1-им варіантом – тим що на сайті іменується «швидкий варіант вирішення».
Встановлено тип VPN – «Автоматично» У властивостях VPN-з’єднання на вкладці «Сеть» поміняти тип VPN c «Автоматично» на «L2TP IPSec VPN» (пункт 20 інструкції). Якщо не допомагає, необхідно перебудувати з’єднання.
Користувач VPN з таким іменем вже підключений При необхідності одночасного роботи через VPN з декількох робочих місць необхідно використовувати різні імена користувачів.
Не збережено попередній ключ Відкрити властивості VPN-підключення, перейти на вкладку «Безпека», натиснути на кнопку «Додаткові параметри» і у вікні, ввести попередній ключ в поле «Ключ».
Чи не запущена служба IPSec Зробити клацання правою кнопкою миші на значку «Мій комп’ютер», вибрати пункт меню «Управління». У вікні розкрити «Служби і додатки» і вибрати «Служби». Знайти службу «Служби IPSec». Запустити її і устанавить тип запуску «Авто».
Неправильно введена адреса VPN-концентратора, не настроєна служба DNS або відсутній підключення до мережі Internet Ввести нові адресу VPN-концентратора. Якщо адреса введений вірно – перевірити наявність зв’язку з VPN-концентратором відповідно до наведеної інструкції. Якщо зв’язку немає – звернутися до свого системного адміністратора або до свого Internet-провайдеру.
Чи не введений попередній ключ У властивостях VPN-підключення ввести наданий вам попередній ключ.
Чи не запущена служба «Модулі ключів IPsec …» Якщо використовується операційна система Windows 7 або Vista, Windows XP, то зробіть клацання правою кнопкою миші на значку «Мій комп’ютер», виберіть пункт меню «Управління». У вікні, розкрийте «Служби і додатки» і виберіть «Служби». Знайдіть службу «Модулі ключів IPsec …». Запустіть її і Закріпить тип запуску «Авто».
см. помилку 792 причина 1 або 3
Введено невірний попередній ключ Ввести нові попередній ключ
З’єднання відбувається з використанням технології NAT без встановленого на комп’ютері з операційною системою Windows XP пакета оновлень SP2 Встановити пакет оновлень SP2 для Windows XP
Блокуються UDP-пакети Дозволити UDP-порти 500 і 4500 для обміну даними з VPN-концентратором ДАЗТ «Укрзалізниця». Якщо використовується IP-адреса з приватних адрес простору (10.0.0.0/8, 172.16.0.0/12, 192.168.0.0/24), то необхідно налаштувати трансляцію адрес (NAT / PAT).
см. помилку 734
В операційній системі глобально заборонено використовувати шифрування Якщо використовується операційна система Windows 7 або Vista, то відкрийте
редактор рєєст (regedit.exe) і перевірте, чи є в ключі HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ services \ RasMan \ Parameters параметр ProhibitIpSec. Якщо він є і має значення «1», то змініть його на «0» і перезавантажте компьютер.Вніманіе !!! Якщо ваш провайдер інтернет використовує для надання доступу в Інтернет VPN-підключення l2tp при зміні даного параметра може пропасти доступ в Інтернет. В такому випадку вам необхідно повернути налаштування в значення «1» і перевантажитися.
Ссылка на основную публикацию