Популярні міфи про програмістів

Кожна професія за роки існування обростає легендами та міфами. Одні люди говорять і пишуть правду, а інші щось вигадують, давайте разом розберемося в даній ситуації.

Популярні міфи

Програмування являє собою процес створення програмного забезпечення. Завдання фахівця полягає в розробці програмного коду софта на одній з мов програмування. Ця сфера вважається однією з найбільш швидко з величезними перспективами. Ми поговорили з представниками IT сфери, щоб розвіяти популярні міфи.

1. досвідчений програміст визначає поломку за інтонацією

На жаль, це помилкова думка. Виявити проблему і її причину одна з найбільш складних завдань, поставлених перед фахівцем. Не важливо, з якою інтонацією каже користувач про те, що у нього зламалося пристрій, адже необхідно провести ряд тестів і визначити програмну або апаратну проблему.

2. програмістів не голяться і носять старі речі

Серед програмістів існує жарт – це вірне твердження для линуксоидов. Великі ІТ-компанії висувають жорсткий дресскод до співробітників, що спілкуються з клієнтами, IT-шник обслуговує внутрішню інфраструктуру може приходити в чому завгодно, ну або майже. Наприклад, в одній з успішних корпорацій програміст приїжджає на байці, у нього татуювання і довге волосся, а сам хлопець слухає важкий метал і радіє життю після роботи.

3. програміст може полагодити чайник, тостер або мікрохвильову піч

У програмуванні працюють розумні люди з розвиненою логікою. Але їх знання призначені для написання програм і їх підтримки, але не для ремонту дрібної побутової техніки.

4. у вільний час програмісти сидять за комп’ютерами

З одного боку це правда. Коли програміст створює – він за комп’ютером, з іншого боку заробітні плати у фахівців IT сфери високі, що дозволяє після роботи відвідувати фітнес зали, клуби, відпочивати в інших країнах.

5. правда: програмісти не люблять бухгалтерів

Айтішники недолюблюють в великих компаніях бухгалтерів і їх помічників. В основному це молоді тільки після інститутів люди, які не мають досвіду роботи ні з бухгалтерією, ні з різними програмами. Так ось такі недосвідчені люди протягом місяця буквально запинають фахівців.

6. правда: в програмуванні рідко зустрічаються красиві жінки

У процесі створення софта, роботи над складними і великими проектами програмісти забувають про їжу, сон, звички, статевої приналежності і красі. Жінка-програміст часто не звертає уваги на зачіску, фігуру і інші речі. Якщо ж дівчина в офісі весь час фарбується і причісується, то навряд чи вона має якесь відношення до програмування.

замість післямови

Ми розглянули лише малу частину помилок про програмістів. Не можна сказати, що це лише вигадки Інтернет-користувачів. Будь стереотип про фахівців має під собою підставу думати саме так і ніяк інакше. Шаблони і ярлики в співтоваристві мають властивість швидко закріплюватися за «незвичайними» людьми.

Ссылка на основную публикацию