Популярні моди для World of Tanks

Кожен гравець хоче зробити процес проведення часу в улюбленій грі цікавіше і зручніше. Не завжди це вдається за допомогою зовнішніх чинників. Деякі, навпаки, хотіли б навіть внести якісь зміни в гру. На допомогу гравцям прийдуть популярні моди для World of Tanks, покликані допомогти зробити гру відповідної індивідуальним вимогам кожного гравця.

радіо мод

Багатьом знайоме, як іноді не вистачає улюбленої музики для того, щоб здобути красиву перемогу

Розширення з радіостанцією виправить цей недолік, дозволивши насолодитися прекрасними музичними композиціями на будь-який смак. Якщо має бути бій на артилерії – спокійна симфонічна музика підіграє в унісон нескінченним снарядів, обрушуються на супротивників прямо з неба. А якщо хочеться поганяти на легкому танку – енергійна танцювальна музика створить настрій.

мод Steam

Дана модифікація дозволить стежити за важливими матчами і турнірами World of Tanks прямо в грі. Обізнаність буде зайвим приводом підтримати бесіду з бойовими товаришами і повболівати за улюблену команду.

Мод для соціальних мереж

Який сенс здобувати блискучу перемогу, якщо немає можливості про неї розповісти? Дана модифікація дозволяє відправляти статистику бою прямо в соціальні мережі, тепер це можна зробити, лише натиснувши на кнопку мода.

Друзі будуть в курсі бойових успіхів і зможуть дізнатися, коли можна буде приєднатися до бою

Мод для заміни міні-карти

Такий мод змінює стандартну маленьку карту на поліпшену. Тепер стануть видні основні бойові зони і місця, де можна сховатися, кращі точки огляду, глухі місця. Перевага такої карти колосальне, однак потрібно пам’ятати, що противники можу поставити собі абсолютно таку ж.

Мод для підсвічування вразливих місць

У кожного танка є слабке місце. Тепер побачити і пробити їх не складе труднощів, адже не потрібно стріляти навмання по всьому танку. У власника такого мода всі козирі на руках, однак за такі своєрідні підказки можна отримати бан.

різні моди

Інші популярні моди для World of Tanks виглядають приблизно так:

• Корисні моди для зміни текстур. До них відносяться оптимізатори зображення, що спрощують ландшафт, роблячи можливою гру навіть на слабких ноутбуках.

• Даремні моди для зміни текстур, призначення таких модифікацій невідомо.

Серед можливих варіантів – заміна кольору трави на фіолетовий, додавання улибочек на танки, зміна кольору неба на зелений.

Вибрати мод до душі завжди можна, але варто пам’ятати, що розробники вклали в гру все, що вважали за потрібне, щоб зробити її максимально цікавою. Саме це і робить World of Tanks такою, яка вона є.

Ссылка на основную публикацию