Популярні програми яндекс для windows 7: огляд

Уявити комп’ютерний світ без Яндекс-програм вже дуже складно. При скачуванні багатьох додатків нам пропонують встановити браузер Yandex або ж окремі його елементи, втім, не можна не визнати, що ці та багато інших додатків нам необхідні для роботи або дозвілля. Програми від яндекс для windows 7 – дуже поширені серед користувачів, і заслужено популярні. Пропоную розглянути деякі найбільш вдалі творіння.

яндекс.браузер

Цей веб-браузер можна охарактеризувати трьома словами: простота, швидкість і безпеку. І дійсно, він має дуже простенький дизайн без зайвих атрибутів, які могли б відволікати користувача від перегляду інтернет-сторінок. Для того, щоб мати можливість швидко запускати даний браузер ви можете його додати на панель задач, але попередньо не забудьте здійснити повну настройку панелі завдань. Ще один його плюс: завантаження здійснюється швидко, навіть його інтернет працює погано і повільно. Крім того, з таким додатком, вашого комп’ютера нічого не загрожує, адже яндекс.браузер завжди оперативно попереджає про небезпечні сайти, а також автоматично перевіряє завантажені файли на можливі віруси.

Opera з Яндексом

Це ще один додаток, яке, без сумніву, буде вам до смаку. Оперу знає, без перебільшення, кожен користувач, і у переважної більшості цей браузер встановлений за замовчуванням. В цьому немає нічого дивного, адже Опера славиться своїм простим в управлінні інтерфейсом і зручністю в роботі. Ну, а нова Opera зі стартовою сторінкою Яндекс розуміє і адреси сайтів, і запити користувачів в рівній мірі. Вона вгадує ваші запити з першої літери, і як тільки ви починаєте вводити слово, пропонує різні підказки щодо пошуку.

Менеджер браузерів

Даний елемент також входить у величезну родину Yandex. Відомо, що різні програми іноді можуть змінювати налаштування браузера, про що користувач буває не в курсі. Погодьтеся, це дуже неприємно, та й не завжди зрозуміло, чому раптом сталася та чи інша ситуація. Саме для таких випадків і необхідний Менеджер браузерів: він відстежує такі неправомірні спроби, і при необхідності повертає все в первинний вигляд. Встановити цю програму досить просто за допомогою установника програм для windows 7.Настроіть це додаток дуже просто, потрібно вибрати ті настройки, динаміку яких ви хочете простежувати, і встановити, як повинен вести себе менеджер.

Приємним моментом є те, що в одному вікні можна встановити відстеження змін одночасно в усіх браузерах, встановлених на вашому комп’ютері.

Користуючись програмами Яндекс, ви спрощуєте своє життя, при цьому, роблячи користування комп’ютером більш безпечним і приємним.

Ссылка на основную публикацию