Популярний софт для IP-телефонії


Популярний софт для IP-телефонії

Природно, що технології не стоять на місці, тому дзвінки з комп’ютера на мобільний телефон також вже стали реальністю. В принципі нічого надскладного в цьому завданні немає. Так, знадобиться всього мікрофон, колонки, звукова карта (або ж просто IP-гарнітура), і ви на зв’язку. Для зручності користувачів IP-телефонії розроблена спеціальна система, що дозволяє організувати багатоканальний номер, що дасть можливість приймати кілька дзвінків одночасно. Все геніальне просто – ті дзвінки, які надходять на даний номер в один і той же час, просто переадресовуються на інші телефони.

Також для мобільних телефонів створені інші програми і додатки, так звані VoIP-клієнти. За допомогою цих додатків можна здійснювати дзвінки в різні міста за тарифами IP-телефонії.

Розглянемо докладніше деякі додатки. Наприклад, Sippoint дозволяє здійснювати зручний обмін миттєвими повідомленнями, організувати відеочат, є можливість спостерігати статус співрозмовника. Все що потрібно – швидкісний інтернет і установка програми.

Додаток NetCall підійде для смартфонів на ОС Android або Symbian. Також дає відмінну можливість спілкуватися з жителями інших міст за вигідними тарифами IP-телефонії.

Програма ITaxofon 1.4, яка займає всього 1 Мб пам’яті, також дозволяє здійснювати недорогі дзвінки VoIP, працює при підключенні до Wi-Fi, EDGE, GPRS або 3G. Створена для IPhone і IPad.

Якщо говорити про X-Lite 4.0 (має вагу побільше попереднього додатки-9Мб), то варто відзначити, що вона підходить для ОС Linux, Mac Os і Windows. Крім звичайного голосового дзвінка є можливість підключення відеозображення.

Якщо вже говорити про софтфона нового покоління Eyebeam, який працює на Windows XP і Vista, то не можна не згадати про Bria 3 (розмір 18Мб) – відмінна якість дзвінків, відео і можливість записувати переговори не залишає байдужими користувачів iPhone або смартфонів на базі Android, для яких ця програма також доступна.

По суті, на цих 5 додатках можливості, які відкриває перед користувачами SIP телефонія зовсім не вичерпані, а швидше за все починають набирати обертів. Чекаємо нові додатки з новими сверхфункціямі за доступними цінами найближчим часом.

Ссылка на основную публикацию