Портал про комп’ютери та побутову техніку

1. Розміщення посилань в існуючій статті – 1000 гривень на місяць за 1 посилання (При розміщенні від 3-х місяців знижка 20%). Знижка на розміщення від 6 місяців – 30%.

Розміщення вашої нової статті з посиланням – 5000 гривень.

2. Розміщення рекламних блоків з оплатою за перехід.

Контекстний блок містить назву товару, ціну та заклик до дії – Купити. Таким чином забезпечується максимальна к-ть переходів зацікавлених у купівлі відвідувачів. Ціни обговорюються персонально.

3. Розміщення онлайн консультанта JivoSite. Підключіть вашого менеджера до аккаунту JivoSite, щоб він міг обробляти запити клієнтів з сайту. Як результат – ви можете конвертувати запити потенційних клієнтів в замовлення. Ціни обговорюються персонально.

4. Розміщення банерів. Хороший спосіб підвищити впізнаваність і отримати переходи потенційних клієнтів на свій магазин. Будь-банер робить охоплення 98% трафіку, тобто розміщується у всіх статтях. Під ваші потреби підготуємо і зробимо банер з: логотипом компанії, телефоном / контактами, пропозицією. Розміри обговорюються індивідуально. Ціни обговорюються персонально.

6. Розміщення кнопки в меню з посиланням на ваш магазин (кнопка виділена кольором для залучення уваги). Меню закріплено за верхньою частиною екрану і не зникає при прокручуванні, що дозволяє здійснити перехід відвідувачеві в будь-якому місці сторінки. Відмінний варіант для отримання переходів зацікавлених відвідувачів. Вартість 10000 гривень на місяць.

Детальна статистика сайту за Січень 2017 entercomputers-ru_2017-01

Підберіть найбільш вигідні варіанти розміщення і ми почнемо працювати.

Яку рекламу краще розмістити?

Як правили рекламодавці переслідують такі цілі:

  1. Підвищення трафіку з потенційними клієнтами на ваш сайт (рекламні блоки з оплатою за переходи).
  2. Інформування про акції і знижки вашої компанії (банери).
  3. Дзвінки та звернення з сайту. Розміщення чату Jivosite.
  4. SEO просування сайту компанії за рахунок зовнішніх посилань.
  5. Якщо нічого зі списку не підійшло – напишіть свою мету.

Напишіть, що цікавлять вас цілі і я розповім вам про неї детальніше. Також вкажіть ваш рекламний бюджет, який ви готові використовувати для досягнення цілей за рахунок мого сайту.

Ссылка на основную публикацию