Пошук файлів в папках Windows 7 – робимо пошук простіше

У нових версіях операційної системи Windows, починаючи з версії Windows 7, розробники Microsoft прибрали дуже зручні елементи управління папками і пошуків по ним. У цій статті ми розповімо вам як, хоч і не повністю, але все ж повернути функціонал Провідника до колишнього вигляду.

Пам’ятайте популярну ОС Windows XP і не отримала таку ж популярність Windows Vista? Пам’ятайте, як там було зручно переміщатися по вмісту папок, коли всі відкриті папки відображалися в Провіднику в розділі навігації? На жаль, з якоїсь причини, розробники Microsoft вирішили прибрати цей зручний пошук і навігацію по папках з Windows 7. Тепер в сімці, при відкритті вкладених папок можна переміщатися між ними тільки за допомогою стрілки “<- “зверху в панелі навігації Провідника.

Швидше за все все плюсики і стрілочки були прибрані через поновлення інтерфейсу, проте цю функцію можна використовувати в Windows 7, але тільки в спеціально відведеній навігаційної області провідника “сімки”.

Якщо ви спробуєте відкрити будь-яку папку в головному вікні Провідника або, наприклад, Робочому столі, то всередині ви не побачите елементів управління, таких зручних і таких звичних. Розробники скасували відображення відкритих папок в області навігації Windows 7. Однак дану опцію Провідника можна повернути, як це зробити ми зараз розповімо і покажемо.

Натисніть у себе на клавіатурі поєднання клавіш “Win + E”, щоб відкрити Провідник Windows 7 на робочому столі. Потім в основному меню провідника клацніть по “Впорядкувати” і в випадаючому списку виберіть “Параметри папок і пошуку”.

У вікні “Параметри папок” встановити прапорець в чекбоксі “Автоматично розгортати до поточної папки” в розділі “Область переходів”. Потім натисніть кнопки “Застосувати” і “Ok”.

Все зроблено, залишилося перевірити результати роботи. Закрийте вікно провідника і відкрийте його знову. Відкрийте будь-яку папку і пару папок, вкладених в неї. Все папки і вкладення ви зможете побачити в області навігації, а якщо наведете на будь-який з каталогів курсор миші, то побачите ті стрілочки, заради яких ви і прочитали цю статтю.

Ссылка на основную публикацию