Пошук по марці фотокамери в Google+ Фото

Пошук по марці фотокамери в Google+ Фото

У Google+ Фото (Google+ Photos) є досить складні функції, однак деякі з них не так просто знайти. Наприклад, можна шукати фотографії по марці камери, якої зроблений знімок. Запити типу #canon, #nikon, #sony, #apple, #panasonic, #samsung, #nokia повинні знайти фото, зроблені фотокамерами (включаючи вбудовані в телефони), виробленими цими компаніями. Також можна шукати за назвою телефону або камери, але не всі назви підтримуються. В експерименті GOS спрацювали такі запити: # iphone4s, # iphone5s, # canonpowershots95, #canoneos, # dsc-w150, # k800i.

і ще трохи про фото …

Автокреатів (Auto Awesome) дає все більше приводів завантажувати свої фото в Google+. Ще одна новинка – відео, включающаее кращі фото і відео, зроблені користувачем в 2013 році. Це огляд року, коротке відео з приємним супроводом і класними ефектами переходу. Коли відео готове, користувач отримує про це сповіщення через панель Google.

«В кінці року ми згадуємо значущі моменти. Фото і відео допомагають зберегти ці моменти, і, якщо ви зберігаєте їх в Google+, # Автокреатів (#AutoAwesome) відтворює вашу історію особливим способом », зазначає Аніл Сабхарвал (Anil Sabharwal) з Google.

Подивитися такі «оглядові» відео інших користувачів Google+, можна, задавши пошук # year2013.

 

 «Я трохи збентежений тим, як креативно і точно ця автоматика зібрала огляд 2013 року року з моїх фото та відео. Шалений креативно – і навіть трохи лякає », пише Роб Фішер (Rob Fisher), користувач Google+. «Це спонукає мене знімати більше фото / відео в наступному році – щоб в кінці наступного року вийшло ще одне чудове відео», пише Стефан Фріц (Stefan Fritz).

Спонсором новини виступає інтернет магазин електроніки NixStore.ru який пропонує великий вибір техніки для дому та офісу. Для себе я вибрав зарядний пристрій на Fuji Finepix S5 pro за вигідною ціною. Інтерфейс сайту дуже легкий і зручний для користувачів, що дозволяє за мінімальний час дізнатися максимум інформації про представлених для покупців зразках товарів.

Ссылка на основную публикацию