Посуд для аерогрилю: чаша, колба, ємність

Посуд для аерогрилю, чи повинна вона бути особливою?

Для того щоб розширити хазяйські можливості, що стосуються приготування страв, необхідно придбати додаткову посуд. Вибираючи посуд для аерогрилю або, необхідно знати, що вона не повинна бути пластмасовою і дерев’яної.

Не знаючи, де купити посуд для аерогрилю в місті, часто споживачі відвідують віртуальні магазини, які пропонують їм наступне:

Вибираємо посуд для аерогрилю

Для того щоб купити чашу для аерогрилю необхідно знати, що вона повинна бути виготовлена ​​з неорганічного жаростійкого скла, оскільки в процесі експлуатації йому доведеться зіткнутися з серйозними температурними і механічними навантаженнями.

Основними характеристиками чаш для аерогрилю є їх обсяг (12 л), висота (18 см) і зовнішній діаметр колби (330 мм). При виборі чаші необхідно звертати увагу саме на її діаметр, враховуючи діаметр кришки вашого аерогрилю (особливо це актуально для аерогрилю Супра).

Купити скляну чашу для аерогрилю універсальним обсягом 12 літрів можна за середньою ціною 20 у. е.

Що повинен знати споживач, який шукає, де купити колбу для аерогрилю? По-перше, відвідати магазини, в тому числі і в інтернеті. Часто асортимент віртуальних магазинів виявляється набагато багатше в порівнянні з продукцією звичайних магазинів.

До того ж, до кожного виду товару на інтернет-сторінках дається його повний опис (тому приклад електрогриль Tefal).

А в звичайному магазині покупець бачить тільки найменування і цінник. Купити колбу для аерогрилю можна за середньою ціною 50 доларів, враховуючи її обсяг (7 – 17 л).

Якщо виникла необхідність купити ємність для аерогрилю, необхідно знати, що діаметр її не повинен перевищувати значення 24 см. В іншому випадку ефективність роботи приладу буде знижена через перешкоди у потоків повітря (тому приклад газові грилі барбекю). Ємність повинна бути виготовлена ​​з матеріалу, що добре проводить тепло (термоскло, склокераміка).

Якщо ви вирішили купити горщики для аерогрилю, вибирайте їх виготовленими з тонкої кераміки. Також необхідно купити і фольгу, так як деякі рецепти вимагають закриття горщиків саме фольгою як і при роботі з грилем коптильнею.

Поради та рекомендації

  • Якщо посуд має низьку теплопровідність, необхідно додати час на приготування страв в домашньому електрогрилі, інакше вони будуть неякісними.
  • Перш ніж ставити посуд в аерогриль, її необхідно попередньо нагріти, особливо це стосується випічки.
  • Якщо страви готуються на воді, то продукти заздалегідь заливають окропом, а саму посуд закривають кришкою.
  • Процес приготування каші в аерогрилі не вимагає закривання посуду кришкою – крупу просто заливають холодним молоком.
Ссылка на основную публикацию