Повне видалення Savefrom net помічника з комп’ютера

Помічник Savefrom net – програма, призначена для скачування аудіо, відео і графічних файлів з ВКонтакте, Однокласників, Ютуб, Фейсбук, Vimeo і ще більш ніж 40 популярних сервісів. Повний перелік сервісів, з якими сумісно розширення, доступний на офіційному сайті розробників. Іноді користувачеві потрібно видалити Savefrom з комп’ютера повністю. Як це зробити?

причини деінсталяції

Причини видалення помічника з Windows у кожного різні. Аналізуючи скарги користувачів, можна виділити наступні:

  • Проблеми зі скачуванням музики і відеороликів з соціальної мережі ВКонтакте і інших майданчиків через технічні збої.
  • Відсутність оновлень.
  • Збої в роботі розширення.
  • Несумісність з конкретними браузерами.
  • Savefrom net helper не використовується за прямим призначенням – тільки займає місце в системі.
  • Боязнь зараження комп’ютера вірусами і крадіжки особистих даних.

У страху перед вірусами і крадіжкою персональних відомостей є об’єктивні підстави. У мережі ходили чутки про те, що програма, розроблена, щоб спростити користувачам взаємодію з об’ємними файлами, потенційно небезпечна.

Розширення, потрапляючи в комп’ютер користувача, нібито заражає вірусом систему, демонструє рекламні програми без завантаження на пристрій. Люди, які розповсюджували подібні чутки, пропонували прочитати негативні відгуки користувачів і посилалися на них як на головний доказ.

У масиві інформації не було конкретних фактів, що підтверджують небезпеку розширення, проте, з’явилися сотні прихильників видалення SaveFrom.net з комп’ютера. Деякі браузери заблокували розширення.

Сьогодні помічник працює в Opera, Яндекс, як і раніше. При бажанні додаток можна інтегрувати і в Google Chrome – схема установки складніше, вимагає більше часу, але проблема вирішувана.

Щодо розміщення помічника свідчить значок у вигляді зеленої стрілки, спрямованої вниз, в правій верхній частині адресного рядка. Іноді він прописується і на робочому столі. Значок – орієнтир при деінсталяції помічника з комп’ютера.

Як видалити Savefrom.net з браузера

Очистити Яндекс браузер від утиліти можна двома способами:

  1. Натиснути на значок, розташований праворуч від адресного рядка, вибрати опцію «Видалити» і підтвердити дію. Після цього ікона зникне.
  2. Клікнути по іконці «Меню» вона виглядає як 3 паралельні лінії і розташована в правому верхньому куті браузера, поруч з кнопками «Згорнути» і «Розгорнути». У списку вибрати рядок «Додатки», знайти в переліку цікавить розширення і натиснути на опцію «Видалити».

Алгоритм відрізняється, в залежності від встановленого та використовуваного браузера. У Google Chrome розширення видаляється через зображення кошика. Воно знаходиться праворуч від помічника.

Щоб видалити помічник Savefrom net з Опери, необхідно увійти в головне меню браузера, після чого – в «Менеджер розширень». У Менеджері необхідно знайти рядок з назвою утиліти і вибрати цікавить дію.

Якщо мова йде про відключення, то натиснути на однойменну кнопку, розташовану під назвою. Після виконання дії значок зникне з Менеджера і з панелі інструментів. Щоб видалити плагін з браузера повністю, слід натиснути на хрестик – він знаходиться в правому верхньому куті рядка Savefrom net.

Як прибрати плагін з Windows

Щоб видалити Savefrom net з Windows 10, XP, 7, 8 і Vista потрібно діяти способами, описаними вище. Помічник встановлюється як браузерні розширення, тому спосіб його деінсталяції залежить від виду використовуваного браузера і налаштувань.

Проблеми можуть виникнути в Google Chrome, тому що він не підтримує цю програму. При установці утиліти користувачі вдаються до хитрощів, встановлюючи розширення, що дозволяють обійти заборону. З Savefrom net зазвичай скачується додаток Tempermonkey. Відповідно, видаляти потрібно обидва плагіна.

Теж правило діє при установці скрипта в браузер Safari ОС Mac. При установці користувач попередньо викачує плагін Tempermonkey, а потім помічник. При видаленні – деінсталюється обидва додатки.

Після деінсталяції значки додатків зникнуть з рядка браузера, назви скриптів перестануть відображатися в списку встановлених розширень.

Якщо з якихось причин видалити додатки не виходить, потрібно перевірити комп’ютер на наявність вірусів і звернутися за допомогою до фахівців.

Ссылка на основную публикацию