Пральна машина Samsung (Самсунг) WF60F4E4W2W

Такий незамінний помічник у побуті, як вузька пральна машина Самсунг WF60F4E4W2W, склала конкуренцію іншим подібним приладам (на кшталт) завдяки наявності інноваційного барабана, дбайливо звертається з делікатними речами.

На користь придбання приладу свідчить і той факт, що пральна машина Самсунг WF60F4E4W2W обладнана інверторним електродвигуном (як у пральної машини Samsung Diamond), що гарантує високу експлуатаційну надійність.

Зручність електронних систем управління, унікальна техніка бульбашкового прання і захист від протікання – її головні переваги.

Про такому приладі, як пральна машина Самсунг WF60F4E4W2W – відгуки споживачів підтверджують високу якість виконання всіх процесів.

Привабливість для них становить можливість видалення плям і збереження в пам’яті машини останнього режиму прання (таку ж систему має пральна машина Samsung WF0400), режим прискореної прання і функція самоочищення барабана. Приваблива і ціна цієї моделі – 550 доларів.

Популярні моделі пральних машин Самсунг, їх вартість

Окремо стоїть пральна машина Samsung WF60F4E0W2W розрахована на максимальне завантаження 6 кг. Якість прання гарантує 6-рівнева температура. Серед основних режимів є один особливий – запобігання зминання. Всі захисні функції у приладу присутні як і у пральної машини Samsung WF1602.

Належність до економічному класу підтверджується позначкою Fuzzy Logic. Ціна цієї моделі – близько 450 у. е.

Фронтальна пральна машина Samsung WF60F4E5W2W розрахована на прання 6 кг білизни. Оснащена 6 рівнями температури, вона ідеально випере речі будь-якої якості і запобіжить їх зминання. Хороша пральна машина Самсунг WF60F4E5W2W і своєю високою економічністю, що не викликає перевитрати ні води, ні електроенергії. Приклад цього пральна машина Samsung WF1802.

Всі миючі засоби прилад також використовує максимально ефективно. Варто пральна машина Samsung WF60F4E5W2W близько 500 у. е.

Вузька пральна машина Samsung WF60F4E1W2W з можливістю вибору ступеня забруднення білизни вагою до 6 кг оснащена безліччю корисних режимів, що призводять в ідеальний стан речі будь-якої якості. Режими «дитячі речі» і «верхній одяг» є.

Відстрочення запуску можлива до 19 годин (як у пральної машини Samsung WF3400). Система безпеки має на увазі контроль піноутворення і дисбалансу, захист від дитячого втручання і самодіагностику несправностей. Ціна цієї моделі – 430 у. е.

Відгуки про пральну машину Самсунг WF60F4E2W2W

«Покупку такого корисного приладу, як фронтальна пральна машина Самсунг WF60F4E2W2W білого кольору наша сім’я зробила в міру виходу з ладу старої техніки (пральної машини Samsung WF8590).

Привабливість цієї моделі для нас становила можливість замочування і попереднього прання речей, а також завантаження білизни до 6 кг (як у пральних машин Вирпул). Завдяки безлічі корисних режимів всі потреби нашої сім’ї задоволені.

Чи не постраждала і видаткова частина нашого бюджету, пов’язана з комунальними платежами, оскільки прилад відноситься до економічної категорії Fuzzy Logic.

Ссылка на основную публикацию