Пральні машини Samsung (Самсунг) WF602B2BKWQ, WF602B2BKWQ

Вузькі пральні машини Самсунг WF602B2BKWQ з малою глибиною (як у) припали до вподоби нашим співвітчизникам завдяки можливості економії місця в маленьких ванних кімнатах і кухнях. Поняття «вузькі» має на увазі значення розміру глибини пральної машини від 40 до 50 см (замість стандартних 60 см як у вузьких пральних машин Bosch).

Саме з цих причин високий споживчий попит на них відрізняється завидною постійністю.

Чим же вона хороша, вузька пральна машина Samsung WF602B2BKWQ?

До числа її достоїнств можна віднести можливість одночасної фронтального завантаження 6 кг сухої білизни та 11 програм прання, які гарантують якість процесу.

Крім однотонних речей, машина здатна ідеально випрати і кольоровий одяг, не допускаючи спотворення кольору. Висока економічність ресурсів (як у пральної машини Gorenje WS50Z) – ще один аргумент на користь придбання приладу. Значення глибини пральна машина Samsung WF602B2BKWQ має 45 см, а купити її можна за ціною 400 доларів.

Огляд популярних вузьких моделей пральних машин Самсунг

Пральна машина Samsung WF602W0BCSD, що відноситься до категорії Eco Bubble, розрахована на прання 6 кг білизни і речей з синтетики, бавовни, вовни. Режими замочування та ручного прання є. 6-рівнева температура піклується про якість прання. Коштує така модель близько 450 у. е. Стільки ж коштує пральна машина Electrolux EWS1256EGU.

Вузька пральна машина Samsung WF602U2BKWQ – це окремий прилад з фронтальним типом завантаження білизни максимальною вагою 6 кг. Крім звичайних режимів, машина оснащена функціями швидкого прання і додаткового полоскання.

Захист від дітей є. Про економічності приладу свідчить маркування Fuzzy Logic. Ціна цієї моделі – 470 у. е. Стільки ж коштує пральна машина LG M1222ND3.

Пральна машина Samsung WF0602WJW з 5-рівневої температурою прання і 15 робочими режимами призведе в ідеальний стан навіть найбрудніші речі. У ній можна прати все що завгодно – від делікатних найтонших гардин до грубих джинсів. Закінчення робочого процесу оповіщається звуковим сигналом. Коштує така модель в середньому 420 у. е. Стільки ж коштує пральна машина Samsung WFM602WCC.

Вузька пральна машина Samsung WFM602YQR – окремо стоїть техніка з фронтальним завантаженням 6 кг сухої білизни. Її особливостями є можливість прання верхнього одягу і самоочищення (як у ультразвукових пральних машинок). Біо-ензимна фаза є. Захисні функції виключають втручання дітей і протікання. Середня ціна цієї моделі – 700 у. е.

Вузька пральна машина Samsung WF602B2BKSD зі значенням глибини 50 см розрахована на максимальне завантаження 6 кг. Особливістю моделі є можливість програмування 1 найбільш часто використовуваного режиму. Для якісного прання дитячих, спортивних та джинсових речей передбачені відповідні режими. Одним з величезних плюсів цієї моделі є просте підключення пральної машинки.

Функція розпушення білизни після віджимання виключає проблеми з прасуванням. Робота міні програми розрахована на 15 хвилин. Гарним доповненням до основної функціональності служить можливість відстрочки старту від 3 до 19 годин.

Етапи проходження програми і час до закінчення процесу відомі завдяки індикації. Захист від дітей і протікання є. Ціна цієї моделі – 600 у. е.

Ссылка на основную публикацию