Пральні машини з вертикальним завантаженням

Вертикальна або фронтальна пральна машина (наприклад як)? Чи замислювалися ви над цим питанням? Виробники неспроста пропонують нам два варіанти завантаження, між ними все ж є певні відмінності.

А в чому відмінність?

Так, звичайна (фронтальна або горизонтальна) машинка відмінно вбудовується, наприклад, на кухні; може бути використана як ще одна полиця.

Вертикальна пральна машинка ж такими якостями не володіє (тому приклад пральна машина Bosch WLG20061OE). Але зате в таких машинках конструктивно барабан кріпиться з двох сторін, що забезпечує більший рівень надійності.

Ще одна перевага, яким володіють вертикальні пральні машини, – розміри: адже не потрібно місце для того, щоб відкидався люк, кришка знаходиться зверху.

Ще вертикальні пральні машини хороші тим, що в них завжди можна зупинити процес прання і закинути ще кілька речей. Приклад цього пральна машина Bosch WLG20160OE. Це корисно тоді, коли ви забули закинути відразу деякі речі.

конкретні моделі

Існує чимала кількість вертикальних машинок. Розглянемо кілька популярних моделей.

1. ZANUSSI ZWQ 6101 і Electrolux EWC 1150.

Ця пральна машинка-автомат з вертикальним завантаженням має цілком стандартними характеристиками: в неї можна завантажити до 6 кг білизни (це максимум навіть у пральної машини Hotpoint Ariston), а максимальна швидкість віджиму становить тисячу оборотів в хвилину.

Якщо вивчати відгуки про вертикальних пральних машинах, то нерідко можна зустріти і розглянуту модель, оскільки вона володіє всім стандартним функціоналом пральної машинки, залишаючись при цьому відносно недорогий. Так, середня її вартість становить близько 14 тисяч гривень.

2. AEG L 70260 TL.

Пральні машини з вертикальним завантаженням AEG (як у Electrolux EWC 1350) відрізняються великою різноманітністю моделей, а й більшою ціною відповідно. Так, пропонована до розгляду модель також вмешает до 6 кг білизни, але зате віджимати може швидко (до 1200 оборотів). Коштує вона дорожче, трохи більше 21 тисячі.

3. BRANDT BWT 6413.

Відгуки про вертикальних пральних машинах саме цієї моделі відзначають її надійність (а вона як у Indesit IWSD 5085), а також ефективність прання. Вона більш потужна в порівнянні зі своїми конкурентами (до 1300 оборотів в хвилину) і більш функціональна (виробник передбачив 24 режиму роботи). Але і коштує вона чимало – близько 25 тисяч гривень, стільки ж коштує пральна машина LG F1020ND1.

висновки

Якщо узагальнити, то можна відзначити наступне. Поєднання «пральна машина-вертикальне завантаження», – відгуки підтверджують це – в цілому ряді випадків виправдовує своє призначення. Така машинка не займає багато місця, тому її можна встановити в будь-якому зручному місці.

Ссылка на основную публикацию