Прально сушильні машини Bosch (Бош)

Сушильна машина для білизни Bosch може значно полегшити життя подібно машинці, позбавивши від необхідності розвішувати білизну по квартирі в очікуванні, коли воно просохне. Замість цього тепер можна завантажити в барабан спеціального апарату все необхідне і через нетривалий час дістати сухі речі.

Моделі, їх вартість

Одним з нововведень є прально-сушильна машина Bosch. Вона об’єднала в собі обидва роду процесів – прання і сушіння. Більше не потрібно шукати місце під два окремих пристрої: пральну і сушильну машини як у випадку з Electrolux EWC 1350, відтепер ці функції забезпечуються одним пристроєм без якісних втрат.

Сушильна машина Bosch WTB 86211 OE представляє собою один з найбільш зручних апаратів в своєму роді. Так, принцип її пристрою – конденсаційний, завдяки чому є можливість встановлювати машину в будь-якій частині квартири, на відміну від вентиляційних пристроїв, установка яких вимагає виведення вентиляції. Таке ж пристрій має пральна машина Hotpoint Ariston.

Сушильна машина Bosch WTE 86305 OE є компактним представником такого роду техніки, завантаження – 8 кг, оснащена сенсорами, що контролюють рівень сушки. Така машина може виконувати 11 різних операцій як і машинка Indesit IWSD 5085.

Сушильна машина Bosch WTB 86200 OE працює практично безшумно, наскільки це можливо для техніки такого роду, і без помітної вібрації. Ця модель в залежності від обраного режиму зможе висушити білизну так, що залишиться просто скласти його в шафу.

Сушильна машина Bosch WTC 84102 ОЕ – це малогабаритний пристрій, що працює, що не видаючи зайвого шуму. Одним словом, модельний ряд такої техніки досить широкий і кожний апарат по-своєму унікальний. Приклад цього пральна машина LG F1020ND1.

Купити сушильну машину Бош можна за різною ціною, все залежить від набору функцій в обраної моделі. З огляду на, що така техніка не є пристроєм першої необхідності, то і вартість буде дещо вищий.

Це пояснюється тим, що сушильна машина Бош забезпечує комфорт завдяки широкому функціоналу. Розбіг цін становитиме від 12 000 до 25 000 гривень. Стільки ж коштує пральна машина LG F10C3LD.

Рекомендації по вибору з урахуванням переваг і недоліків

Сушильна машина для білизни Бош найчастіше є великогабаритної технікою, а тому перед покупкою слід провести вимірювання приміщення, де буде встановлено пристрій, щоб в подальшому не мати труднощів з переміщенням по кімнаті. Такі ж роботи потрібно проводити перед покупкою пральної машини LG F14A8TDS5.

Та попри це незручності є можливість установки поверх пральної машини. Існують навіть спеціальні кріплення, за допомогою яких електрична сушарка для білизни Бош буде міцно триматися на висоті. Приклад цього пральна машина LG F1496AD3.

Чим ширше функціонал, тим буде вище вартість і без того дорогої техніки. Тому варто визначити для себе, якого роду вироби найчастіше передбачається сушити, з якого матеріалу, чи потрібні всі ті параметри, якими обладнана вподобана модель.

Наприклад, сушильна машина Bosch Avantixx – яскравий представник багатофункціонального пристрою, але сумнівно, щоб використовувалася хоча б половина всіх наявних можливостей.

Ссылка на основную публикацию