Представлений звіт щодо поступу випуску Dragon Age 4

Минув тиждень з тих пір, як відомий інсайдер Джейсон Шрайер, відомий своїми правдивими витоками, розповів про проблеми створення Anthem. Навіть неймовірно жорстка реакція з боку BioWare анітрохи не завадила журналістові сьогодні показати суспільству свій негативний звіт щодо поступу Dragon Age 4. Він вважає, що дана частина гри дуже нагадує щось на зразок схоже на шутер-сервіс.

Незважаючи на те, що анонс гри відбувся в кінці 2018 р., Проект все ще не пройшов ранню стадію розробки. Виною всьому – намір розробника працювати відразу над декількома завданнями, розкидаючи силами співробітників і їх часом. У 2017р. все було більш-менш добре. Тоді BioWare пропонувала різноманітні ідеї, які надихали всю її команду. Але незабаром після випуску Trespasser доповнення багатьох перекинули на іншу гру, в той час, як десяток людей продовжив працювати над Dragon Age і застосовувати вже знайомі їм методи.

Однак, перед новорічними святами 2016р. керівництво компанії розпорядилося заморозити проект, а команду перекинули на доопрацювання Andromeda. Повернутися до своєї старої задачі вони змогли тільки в березні 2017р., Коли «Андромеда» виявилася абсолютно провальною. А в середині осені довелося рятувати вже інший проект – Anthem також не змогла впоратися з проблемами.

Після всіх перипетій маленька команда знову почала розробку, але це вже був проект з назвою Morrison, повністю заснований на Anthem. Якраз її тизер презентували на The Game Awards 2018. За слоавм розробника, гра-сервіс може отримувати тривалу підтримку і приносити прибуток компанії кілька років. Інсайдер поки точно не може сказати, чи буде гра онлайнової, а також, яка роль відводиться в ній мультплееру. Співробітники повідомили, що поки вони тільки експериментують.

Далі журналіст Шрайер натякнув на наявні в BioWare досить сумні моменти роботи, що викликають тривогу за долю нової частини гри. Багато працівників скаржаться на велику завантаженість, постійні стреси через часту зміну завдань і цілей. На що генеральний керівник Кейсі Хадсон пообіцяв зробити все для того, щоб колектив працював в найкращому місці з усіх можливих.

Ссылка на основную публикацию