Преміум КВ-2. Для тих хто все ще сумнівається, чи коштували брати?

Спробуємо розібратися КВ-2 (Р), а саме з доцільністю покупки. Вибір вкрай складний, враховуючи, що це аналог всіма улюбленого бревномёта, але чертовски дорогою. 1650 гривень, це по суті дорожче того ж револьвера (), який періодично продається по акціях зі знижкою 30%, тобто за ~ 1170 гривень приблизно.

Не буду нагнітати інтригу, скажу відразу – до покупки НЕ Рекомед. Чому так? Про це по порядку в статті.

Про відмінності від регулярного КВ-2

Їх мінімум.

Довго шукав докладні ТТХ, в результаті просто виявив, що для КВ-2 (Р) в клієнті немає окремих файлів – лише скін в vehicle_level_6.pkg.

АЛЕ (!) Це не означає, що він зовсім ідентичний.

Справа в тому, що в механіці гри в силу старих милиць, швидкість обертання танка визначається за формулою, яку тут наводити не буду щоб ніхто не заснув на другому абзаці. Суть в тому, що у формулі є: Номінальна швидкість повороту (топової ходової) / ном. скор. повороту стокової.

Ось тут і закладено підступ. Це начебто навіть як «Не баг, а фіча», движка з місцями поїхала механікою ніби й купою милиць.

Коротше, жарти в сторону, прем за 1650 гривень ще й обертається на 16% повільніше безкоштовного КВ-2.

швидкість розвороту Базові х-ки З Перкі, обладнанням, пайком
грунти КВ-2 КВ-2 (Р) КВ-2 КВ-2 (Р)
тверді 21.74 ° / с 18.77 ° / с 24.57 ° / с 21.21 ° / с
Середні 19.03 ° / с 16.43 ° / с 22.05 ° / с 19.04 ° / с
м’які 10.87 ° / с 9.39 ° / с 13.65 ° / с 11.78 ° / с

Крім того, у КВ-2 є крім фугасніци, ще й «стічна» гармата. Зіс-6 (та сама, від Т-150 / КВ-5). Теж цікавий альтернативний варіант, в цілому. Його правда ніхто майже не практикує, втім в цьому плані гравці взагалі дивно поводяться. Наприклад ставлять на танк останню гармату, не дивлячись і проходять з нею, хоча предтоповая краще набагато, якщо роззути очі (Приклад: TVP VTU, Churchill I і тд)

Проблеми регулярного КВ-2

Щоб Ви розуміли, в якому ступені дерьмовой витівкою автор вважає покупку КВ-2 (Р):
[Info_bg pre_bg_color = “black» pre_text_color = “white» width = »100%» text_align = “left” hex_bg_color = »» hex_text_color = »»] Звичайний КВ-2 за 1 млн. Срібла купувати зараз погана ідея [/ info_bg]

Сама гра в даний момент змінилася, і колись улюблений усіма бревномёт явно здає позиції. Додали нові гілки, перебалансілі старі. Ті ж однокласники. Стрв 74 розстрілює від стаб КВ-2 без шансів від будь-якого рельєфу. Шкода т25 може з гарантією підпалити з барабана.

ЛТшкам дали всім стабілізатор, що, знову ж таки, дає їм можливість розстрілювати в нуль КВ, від якоїсь дистанції.

У Рандома стало набагато менше смачних AMX CDC. У поточній мете стали більше рулить танки, які вміють хоч якось танковать. Ми то звичайно і з найбільш товстих тяжів свою дамажку виб’ємо, але то заради чого КВ-2 катають – Фулк на 900, видаються явно рідше.

Сам танк не стабільний явно, що залежить від команди сильно, що потребує Сапорти, бо 20 сек кд, сліпий.

Але все це дрібниці в порівнянні з головною проблемою ..

Н У Б К А

КВ-2 себе шикарно відчуває в дні списку. Ось прямо Шикарно. Якщо не нахабніти надмірно можна частенько награвати майстрів, бо за шкоду по VIII досвіду насипає на порядок більше ніж за однокласників / всякі дрібниці.

А ось в топі списку, з 20 секунд перезарядки, проти всякої дрібноти ми почуваємося трохи ні в сих. Ми розмірений такий ТТ з 3+ секунд зведенням, який витягне будь-яку позіціонку проти практично будь-який вісімки, але * УПС! * Схоже ми потрапили на змагання зі швидкісного польоту в смітник .. в 4-5-6 боях всі носяться, зливаються моментально, відбувається параолімпійська вакханалія. І якщо ну просто дуже пощастило, ми можемо війна набити за рахунок того, що для нас купа танків шотние на початку бою. Але це війна нам дудут досвіду як за посередній бій з вісімками. А бої такі виходять рідше ніж бої в яких нас пара дрібних ЛТ / Т-67 просто гвалтує висував край башточки через якогось горбка.

Але суть вся в тому, що КВ-2 потрапляє в бої V-VI або IV-V-VI куди частіше будь-шістки. Важко сказати коли це сталося, але мабуть в ВГ вирішили, що КВ-2 в дні – занадто токсична тема. І це так, потрапив ти через 15 боїв нарешті в топ, на своє улюблене вісімці. А тебе танк 6 рівня гвалтує)
Балансер явно підкручені для КВ-2 (можливо також і OI, тут я статистику не дивився, одні прикидки до носа).

КВ-2 перестав бути тим танком, на якому тобі взагалі плювати в який бій ти потрапиш, просто тиснеш «В бій», не напружуючись.

В окремій статті буде розбір детально, а поки просто прийміть як факт: зараз більше фугасної веселощів, причому зі стабільним Нагіб можуть дати 3 танка: PZ IV H (варіант про швидку перезарядку і зведення), m4 (трохи слабкіше за гарматі, але з придатної максималкою і 370 базового огляду).
А з третім, досить неочевидним і раптово вкрай придатним варіантом, мабуть збережу інтригу до слід. статейці рубрики. Не перемикайтеся 🙂

Той же PZ IV в дні списку може настрелівать дуже і дуже хороші результати, в першу чергу з досвіду. А в топі списку він не відчуває жодних проблем КВ-2, бо перезарядка з шоколадкою, братством у нас 6.3 сек, і нам потрібно просто не ловити гав і набивати собі найлегшого війна.

баки

Огидний здоровий хітбокс баків, в підлогу борту. Справа нехитра, на якийсь скорострільність ЛТ / СТ можна на Вірочку підпалювати, якщо видно борт. Стріляєш на т-34 в центр борту, 3 постріли – бінго. Движок з ніякої міцністю в 120 вибивається легко. Навідник страждалець Крит.

Автор особисто горить з КВ-2 навіть без підпалу. Бо танк по совкокупності параметрів, дуже і дуже добре виглядає з доп. паєм. Прямо просить «братан, просто запіхні в мене пайок і поїхали!». А доп. пай ставити не можна бо горимо ми на рахунок раз.

Ссылка на основную публикацию