Преміум магазин World of Tanks в рублях

Якщо ви громадянин Російської Федерації або громадянин іншої країни, який проживає в РФ, то для того щоб скористатися послугами преміум магазин World of Tanks в грівенх. Так як оплата за товар відбувається тільки в національній валюті. Оплатити покупку ви можете як через банківську карту (Сбербанк, Альфа-банк і ін.) Так і за допомогою віртуальних гаманців Qiwi і Webmoney.

Якщо ж ви перебуваєте за кордоном, але хочете проводити транзакції в грівенх, є можливість змінити регіон в інтерфейсі гри. Для цього біля ігрового ника натисніть на глобус і виберіть Регіон: Україна, після цього валюта зміниться на гривні.

Після цього можете сміливо відправлятися в розділ магазину на офіційному сайті Wargaming

Ціни в грівенх на відміну від іноземної валюти можуть відрізнятися і через це ціни на деякі товари можуть бути в трохи нижче, що заощадить ваші витрати. Варто пам’ятати, що ціни в грівенх змінюються мало не щодня і прив’язані до долара. У деяких європейських країнах і СНД валюта в магазині може і зовсім не відображатися, а відображається словом «гроші» і тому стає незрозумілим в якій саме валюті оплачувати, в такому випадку допоможе зміна регіону і перевести преміум магазин World of Tanks в грівенх.

Якщо ви не знаєте, як це зробити, то можна звернутися до Центру обслуговування Wargaming або зайти на форум в категорію, «Фінансові питання» модератори або інші користувачі, які стикалися з подібною проблемою, вам обов’язково допоможуть. Але зазвичай все вирішується простим зміною регіону.

Для деяких країн СНД, вже існує можливість покупки товарів в преміум-магазині в своїй національній валюті, тому регіон змінювати не обов’язково. Також на сайті була додана можливість оплачувати банківським переказом в своїй країні, приклад такої країни (Україна) там покупку можна проводити безпосередньо в гривнях.

Але якщо ви громадянин іншої країни, то вам бажано проводити оплату в грівенх

Віртуальні платіжні системи Webmoney працюють практично в усьому світі. Так що прив’язка до регіону абсолютно необов’язкова. Плюс це збереже вам можливість грати на російських серверах. Преміум аккаунт також буде доступний з будь-якої точки земної кулі, і ви зможете виробляти покупки. Крім того, безліч сторонніх магазинів, пов’язані з грою Мир Танків розрахунок товарів виробляють також в грівенх, тому вам краще завести банківський рахунок в національній валюті.

Ссылка на основную публикацию