Президент Marvel Studios розповів, що існує ризик, коли мова йде про зв’язок персонажа з глядачем

У Marvel безперечний дар по введенню нових персонажів в свою кіновсесвіту, а для Кевіна Файг, начальника Marvel Studios, даний успіх є похідною його вміння йти на ризик. Інтерв’ю з Файг – одна з безлічі речей, які можна відшукати в книзі, випущеній до 10-річчя франшизи, де є кілька інтерв’ю з різними зірками, а також закулісні фотографії, маса концепт-арту ранніх днів кіновсесвіту Marvel. Нещодавно ми звернули увагу на ексклюзивну витяг з книги, де Файг поставили запитання про те, чи має намір персонаж стикнутися з аудиторією. «Ми вважаємо, що те, над чим ми працюємо, дуже важливо. Ризики і творчі кроки, на які ми йдемо, служать для створення чогось, на що буде реагувати аудиторія, щось унікальне, не схоже на те, що було раніше. Я щиро вірю, що кіноглядачі бажають дивуватися. Ви не знаєте, що вас чекає, поки це не з’явитися ».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Чесно кажучи, до сих пір це працювало досить добре, тому що ще не було персонажа, який став би непереможним. Відносно книги «Marvel Studios: Перші десть років», ви можете перевірити офіційне опис нижче.

«У 2008 році, ми бачили, як Тоні Старк винайшов свій перший костюм Залізної людини. Незабаром після цього на зв’язок з ним вийшов Нік Ф’юрі, і сказав, що він «став частиною величезної всесвіту …» З ​​тих пір сталося багато: були відкриті такі неймовірні місця, як Ваканда, зібралися Месники, сформувалися Правоохоронці Галактики, а старі друзі зійшлися в бою в Протистоянні.

За цей час полювання на Камені Нескінченності не припинялася. Тепер же ми стали свідками того, як всі світи, герої, і все Камені нарешті зібралися разом, ставши кульмінацією 10-річного новаторського оповідання.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Завдяки приголомшливим фотографій і поглибленим розділах, присвяченим кожному кінофільму, включаючи керівництво по пасхалка кожної кінострічки і сценам після титрів, «Marvel Studios: Перші десять років» оглядається на багату історію кіновсесвіту Marvel ».

Ми, як фанати, не можемо не погодиться з тим, що всі люди, причетні до Marvel Studios і фільмів кіновсесвіту, проробили колосальну роботу, яка змогла захопити нас і не припиняє це робити і на даний момент, яскравим тому підтвердженням є ажіотаж навколо четвертих « месників », які вийдуть в травні майбутнього року.

Ссылка на основную публикацию