PrimeTube – чудовий YouTube-плеєр для Windows 8 і Windows RT з підтримкою повідомлень

Операційна система Windows 8 вже може запропонувати користувачам величезну бібліотеку додатків, але багато хто з офіційних програм поки так і не з’явилися в Магазині Windows. На наше розчарування, YouTube в числі таких додатків, і складається враження, що Google взагалі не збирається випускати його. Однак нам доступний цілий ряд неофіційних клієнтів для YouTube, з яких я б порекомендував вам PrimeTube – чесно кажучи, краще додаток в даній категорії.

PrimeTube розпорядженні трьома типами відтворення (Low, High і HD), крім того, через PrimeTube, потокове відео можна переглядати в повноекранному і віконному режимах. На додаток, додаток дозволяє увійти в свій обліковий запис на Google, прикріплювати відео на початковий екран або просто додавати їх в обране і коментувати. І все це в поєднанні з чудовим інтерфейсом.

Додаток займає все 2,25 Мб дорогоцінного дискового простору, і що найважливіше, воно є абсолютно безкоштовно. PrimeTube для Windows 8 виконаний в білому текстурованому інтерфейсі, який прикрашений червоними і чорними плитками. З основного екрану користувачам відкривається можливість подивитися популярні відео і тренди, а також свої підписки, для чого необхідно увійти до свого облікового запису. Крім цього, додаток вміє повідомляти про нові доданих відео з каналів, на які ви підписані.

Для входу в свій обліковий запис, все що вам потрібно зробити, це натиснути на кнопку Sign In в лівому кутку і ввести свою адресу електронної пошти, пароль і надати додатком доступ до вашого облікового запису.

Багаті можливості PrimeTube забезпечують повний контроль над відтворенням. Будь-яке вподобане відео можна додати в обране або прикріпити на початковий екран. Можна навіть поставити «Лайк» або «Діслайк». Через секцію справа можна швидко перейти до останніх відео конкретного каналу, а також подивитися коментарі до поточного відео і написати свій.

Пошукова функція стати в нагоді, якщо вам потрібно знайти якесь конкретне відео.

Панель з настройками програми дозволяє тільки вибрати регіон, змінити мову інтерфейсу (поки доступний тільки англійська), змінити якість відео за замовчуванням і ін.

PrimeTube працює на Windows 8 і Windows RT.

Ссылка на основную публикацию