Priveazy: беремо питання про онлайн-безпеки в свої руки


Priveazy: беремо питання про онлайн-безпеки в свої руки

Безпека в мережі важлива для кожного незалежно від того, наскільки активно він займається її забезпеченням. Проблема полягає не в тому, що ми недостатньо приділяємо уваги питанню безпеки, а в тому, що ми не завжди знаємо, як правильно це зробити, або у нас немає часу і мотивації для того, щоб вивчити налаштування кожного використовуваного нами веб-сайту. Якою б не була справжня причина, багато користувачів недостатньо добре дбають про свою онлайн-безпеки, розміщуючи важливу інформацію у відкритому доступі на Facebook, Gmail і навіть Amazon і eBay.

Нещодавно мені розповіли про Chrome-розширення під назвою Priveazy  Я вирішив випробувати його, але без особливого ентузіазму. Ви навіть уявити собі не можете моє здивування, коли я виявив, що воно чарівним чином може вирішити всі хвилюючі мене питання онлайн-безпеки. І це не перебільшення. Я вас заінтригував? Тоді уважно читаємо статтю далі!

Що таке Priveazy?

Priveazy – це розширення для Chrome (скоро з’явиться версія і для Firefox) і веб-сайт, що складається з трьох частин: Chrome-розширення під назвою Priveazy Lockdown, веб-додаток і клас Priveazy. Chrome-розширення і веб-додаток виконують одну і ту ж функцію – допомагають забезпечити безпеку різних онлайн-акаунтів, в тому числі Facebook, Google, eBay, LinkedIn, Amazon і т.д. Клас включає докладні уроки на різні тематики, серед яких безпека інтернет-переглядів, Facebook-безпеку 101, безпеку домашнього Wi-Fi і мн. ін. Кожна з цих трьох частин допомагає вам поліпшити рівень захисту своєї онлайн-активності. Все залежить від того, скільки часу у вас є і наскільки багато ви хочете дізнатися. 

Priveazy схоже на MyPermissions: Воно нагадує вам подбати про свою безпеку, перетворюючи це в інтуїтивний і простий процес. 

Priveazy – розширення для Chrome

Це найпростіший варіант з трьох доступних, який пропонує найлегший спосіб захисту даних в мережі.

 

По завершенні установки розширення в адресному рядку з’явиться іконка з червоним замком. Це буде відбуватися кожного разу, коли ви будете логінитися на сайті, що підтримується Priveazy. Клацніть по цій іконці, щоб дізнатися про ряд базових дій, які ви повинні виконати, щоб заручитися надійною онлайн-безпекою. 

Це щось більше, ніж просто поради. Після натискання по віконця із завданням відбудеться автоматичне завантаження сторінки відповідних налаштувань з докладними інструкціями. Після того, як ви внесли всі необхідні зміни, позначте це завдання як виконане. Коли всі завдання будуть готові, замок на іконці стане зеленим, що буде говорити про повну безпеку в рамках даного сайту. Крім того, ви можете встановити нагадування про те, щоб виконати завдання пізніше, але для цього вам доведеться створити свій аккаунт на Priveazy.

 

На відміну від таких додатків, як PrivacyFix, Priveazy не виконує сканування параметри ваших акаунтів, тому не знає, які заходи щодо забезпечення безпеки вами вже були зроблені. Якщо якісь завдання із запропонованих ви вже виконували, то просто відзначте їх галочкою і рухайтеся далі. 

Веб-додаток Priveazy

Веб-додаток працює за тими ж принципами, але пропонує більше інформації і завдань для кожного веб-сайту. Почніть з вибору сайту, з яким хотіли б попрацювати. Priveazy запропонує вам список завдань, а якщо ви заведете аккаунт, то будете отримувати винагороди у міру виконання визначених додатком дій. Крім усього іншого, для кожного сайту ви знайдете вкладку ЧаВо з відповідями на різні питання (наприклад, чому вам варто подбати про безпеку на цьому сайті, хто може бачити ваш профіль і т.д.). 

 

Як ви самі можете бачити, кожне завдання супроводжується докладною інструкцією і містить прямі посилання на сторінки з настройками і пояснюють скріншоти. Тут ви також можете налаштувати нагадування, щоб перенести виконання завдання на потім. 

Кількість виконаних вами дій щодо забезпечення безпеки буде відображено в процентному співвідношенні на іконці веб-сайту. Крім цього, це цифра разом з кількістю пройдених опитувань і уроків, буде представлена ​​на дошці досягнень (в класі Priveazy).

клас Priveazy

Клас Priveazy призначений для тих, хто хоче більше, ніж просто змінити деякі настройки в Facebook або Twitter. Тут є всеохоплюючі уроки на різні теми, списки завдань для виконання і тести для оцінки отриманих знань. 

 

Деякі теми включають тільки тести і ряд завдань, в той час як в інших представлені докладні уроки з освітленням всіх належних питань. Протягом уроків ви виконуєте завдання, тим самим оцінюючи рівень своєї підготовки та обізнаності в тільки що вивченої теми.

Підведемо підсумки

Priveazy зробить всю роботу за вас – вам самим доведеться подбати про те, щоб внести зміни до відповідних настройки. Проте, виконання запропонованих завдань стає невигадливій завданням, так як вам в точності кажуть що і як зробити, а також автоматично перенаправляють на сторінку налаштувань. Якщо ви належите до числа затятих геймерів, то вам безумовно сподобається виконувати завдання і бачити наочний результат своїх досягнень. 

Як ви вважаєте, чи може Priveazy виявитися корисним для вас? Які заходи щодо забезпечення онлайн-безпеки приймаєте ви? Якщо у вас поради, якими ви б хотіли поділитися з нами? Залиште свій коментар в кінці статті!

Ссылка на основную публикацию